• 12:35

  • 1400-10-14

  • کد خبر: 25372

میرتاج الدینی در تذکر شفاهی:

مجمع پارلمانی شهید سلیمانی با مشارکت مجالس کشورهای مختلف تشکیل شود

نماینده مردم تبریز در مجلس بیان کرد: پیشنهاد می دهم مجمع پارلمانی شهید سلیمانی برای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از حقوق مستضعفان جهان و با مشارکت نمایندگان مجالس کشورهای مختلف تشکیل شود.

به گزارش آناج، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 14 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکری ضمن اشاره به اینکه در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی هستیم، گفت: پیشنهاد می دهم مجمع پارلمانی شهید سلیمانی برای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از حقوق مستضعفان جهان و با مشارکت نمایندگان مجالس کشورهای مختلف تشکیل شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم ادامه داد: در این مجمع پارلمانی برای جهانی کردن مکتب شهید سلیمانی که همانا خط امامین انقلاب است، می تواند نقش فراوانی ایفا کند.

وی درخصوص مشکلات رانندگان ناوگان حمل و نقل کامیون های سنگین اظهار کرد: این افراد ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، رانندگان کامیون ها از اقشار زحمتکش و سختکوش این میدان هستند، لازم است برای حمایت از این افراد حقوق بازنشستگی آنها افزایش پیدا کرده، زیرا دریافت حداقل حقوق در شأن آنها نیست.

میرتاج الدینی بیان کرد: رانندگان کامیون های سنگین بیش از 30 یا 40 سال در بیابان ها و جاده ها، برف و باران، سرما و گرما، یخبندان و… اقتصاد کشور را زنده نگه داشته اند و باید تامین شوند. همچنین برای تعویض کامیون های فرسوده آنها تسهیلات لازم از سوی دولت از طریق بانک ها و یارانه انرژی پرداخت شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: بیمه یارانه ای رانندگان کامیون های سنگین باید شمول بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.