• 09:50

 • 1400-10-14

 • کد خبر: 25360

پزشکیان مطرح کرد:

عده ای تراکتور را گروگان گرفته اند!/ بازی با اعتبار تراکتور، توهین به شعور میلیون ها هوادار عاشق این تیم است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه مدیریت زنوزی در باشگاه تراکتور، گفت: هدف اصلی از واگذاری این باشگاه بزرگ و مردمی به بخش خصوصی رفع مشکلات مالی بود.

به گزارش آناج، مسعود پزشکیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف از شرایط بحرانی تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: قرار بود با انتقال باشگاه به بخش خصوصی مشکلات مالی، مدیریتی و ساختاری حل و فصل شود، و گرنه اگر قرار بر تداوم روندهای منسوخ و غلط گذشته بود، اصلا” نیازی به واگذاری نبود.

وی با بیان اینکه باشگاه بزرگ و پرهوادار تراکتور که نماد ورزش و فرهنگ آذربایجان است، طی سال های اخیر به بازیچه افراد تبدیل شده است، اظهار داشت: باید وضعیت مالکیت این باشگاه در سریع ترین زمان ممکن ساماندهی و تیم از حالت سرگردانی فعلی خارج شود، چون هواداران دیگر بیش از این تحمل ندارند.

پزشکیان ادامه داد: در شرایط کنونی چنین به نظر می رسد که عده ای تراکتور را به گروگان گرفته و از آن به عنوان ابزار فشار برای پیشبرد مطامع خاص خود استفاده می کنند که این امر برخلاف آرمان های مدنظر هواداران باشگاه است و باید توجه داشت که بازی با اعتبار تراکتور در حقیقت توهین به شعور میلیون ها هوادار عاشق این تیم است.

وی با اشاره به اینکه تراکتور علاوه بر ورزش، به نماد اجتماعی و فرهنگی مردم خطه آذربایجان تبدیل شده است، اضافه کرد: باید نسبت به تداوم هرج و مرج در این مجموعه و تبعات منفی این روند هشدارهای لازم داده شده و بدون فوت وقت جلوی این شرایط گرفته شود.

این نماینده مجلس یازدهم گفت: در حال حاضر کل ورزش ایران به خصوص رشته فوتبال با مشکلات ساختاری، مدیریتی و اقتصادی مواجه است، با این حال وضعیت تراکتور بیش از آن که ناشی از مشکلات اقتصادی باشد از عدم نظارت و ضعف مدیریتی نشات گرفته است.

بر اساس این گزارش، باشگاه تراکتور تبریز در سال ۱۳۹۷ از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محمدرضا زنوزی واگذار شد؛ مالک خصوصی تراکتور هرچند در سال اول و دوم با خریدهای پرسر و صدا شور و شوق زیادی بین هواداران ایجاد کرد و حتی به قهرمانی جام حذفی نیز دست یافت، اما از دو سال قبل و به دنبال تغییرات زیاد، بی وقفه و بی حاصل در کادر مدیریتی و فنی روند نزولی تیم آغاز شد و این تیم هم اکنون در قعر جدول به سر می برد و خطر سقوط به دسته پایین آن را تهدید می کند.

تیم تراکتور تبریز در فصل جاری لیگ برتر ضعیف ترین نتایج تاریخ حضور خود در این لیگ را به ثبت رسانده و از ۱۲ بازی تاکنون ۸ شکست داشته و با ۱۱ امتیاز در رده ۱۳ جدول رده بندی قرار گرفته است.

هواداران این تیم هفته جاری با تجمع اعتراض آمیز در مقابل باشگاه خواستار سلب مالکیت از زنوی شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  آذربایجان بیر کلام انتقال ورون وصلام

  هرچه زودتر باید از امروز این اتفاق بیافته تا زمان زیادی برای نقویت داشته باند.

  آذربایجان بیر کلام انتقال ورون وصلام

  هرچه زودتر باید از امروز این اتفاق بیافته تا زمان زیادی برای نقویت داشته باند.
  از نمایندگان مجلس خواستاریم تلکیف تیمو حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده تعیین شود.

  زنوزی اول خوب اومده لود جلو ولب کم کم اسیر دست های پست پرده شد و به تیراختور خیانت کرد….
  تیم هر چه سریعتر به صنایع مس ایران منتقل بشه والسلام.

  باز این پزشكیان یه طعمه برا ظهور خودش پیدا كرد
  كسی نیست به این بگه جهنم ال اوتور اوز یرینده
  زر زر المه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.