• 12:41

  • 1400-10-13

  • کد خبر: 25281

آل هاشم مطرح کرد:

چرا باید یک مسئول از آذربایجان شرقی برای منطقه آزاد ارس انتخاب نشود؟

امام جمعه تبریز گفت: یعنی در منطقه آذربایجان یک مدیر توانمند برای اداره منطقه آزاد ارس وجود ندارد که دنبال یک فرد غیربومی هستند؟

به گزارش آناج، حجت الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم ظهر امروز در حاشیه همایش بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در تبریز گفت: سهم آذربایجان در هیأت دولت نادیده گرفته شد.

وی افزود: منطقه آزاد ارس ظرفیتی فوق العاده برای آذربایجان است؛ یعنی یک نفر مدیر توانمند در آذربایجان‌شرقی پیدا نمی‌شود که مسئولان مناطق آزاد به دنبال انتصاب مدیری غیر بومی هستند؟!

وی با انتقاد از نادیده گرفته شدن سهم آذربایجان در هیأت دولت افزود: هر کس قدرت لابی‌گری‌اش بیشتر باشد؛ مدیر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: بارها گفته‌ام در انتصاب مدیران دخالت نکرده و نمی‌کنم، ولی مشورت چه شده است. آقای رئیسی چشم امید مردم آذربایجان به شماست، به عنوان یک رئیس جمهور مردمی از ظرفیت مردان آذربایجان بیش از اینها بهره ببرید.

وی گفت: متأسفانه در انتصاب مدیران، هیچ وزیری هیچ مشورتی با بنده نکرده و گویا هر کس قدرت لابی‌گری‌اش بیشتر باشد؛ مدیر می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    امام جمعه عزیز سالهای سال است این مشکل در آذربایجان وجود دارد…شما فقط یه نمونه سری به معدن مس سونگون بزنید ببینید چقدر غیر بومی در این معدن هست؟ آیا این درسته واقعا با این حجم بیکاری وحشتناک در ورزقان و اهر؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.