• 12:33

  • 1400-10-13

  • کد خبر: 25274

مداح تبریزی در گفت‌وگو با آناج؛

سردار سلیمانی در مقابل دشمن استوارتر از کوه و در مقابل مردم متواضع بود

محرمی گفت: سردار سلیمانی شاخص واقعی یک فرمانده مقاومت بود که در مقابل دشمنان استوارتر از کوه و در مقابل مردم به قدری متواضع که به گفته خودشان خاک پای مردم و خانواده شهدا بود.

مهدی محرمی در گفت‌وگو با آناج در آستانه سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در خصوص محبوبیت ایشان در میان مردم اظهار داشت: یکی از دلایلی که حاج قاسم محبوب امت و الگوی ملت است این بود که تمام مدت برای آسایش مردم از زندگی و جانش گذشته و خودش را فدای ملت کرده بود.

وی ادامه داد: بعد از فتنه‌ای که در منطقه و ظهور داعش رخ داد حاج قاسم الگو و محبوب جبهه مقاومت و منطقه هم شد و به قول رهبر انقلاب حیف بود که سردار سلیمانی در رخت خواب از دنیا بروند و شهادت لایق ایشان بود.

مداح جوان تبریزی با بیان اینکه با شهادت حاج قاسم مکتب ایشان ادامه یافت، گفت: ادامه مکتب حاج قاسم را ما در یمن، سوریه، عراق و… می‌بینیم و دلیل ایت موضوع هم خدمت صادقانه حاج قاسم برای آسایش و آرامش مردم بود.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم در دل دشمنان رعب و در دل مردم آرامش ایجاد می‌کرد، عنوان کرد: دلیل آن تشییع بی نظیر هم همین موضوع بود؛ سردار سلیمانی شاخص واقعی یک فرمانده مقاومت بود که در مقابل دشمنان استوارتر از کوه و در مقابل مردم به قدری متواضع که به گفته خودشان خاک پای مردم و خانواده شهدا بود.

محرمی تاکید کرد: این روحیات سردار سلیمانی ناشی از مهر و علاقه به اهل بیت بود و تواضع ایشان هم در وصیت نامه شان در خصوص مردم و خانواده شهدا معلوم است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.