• 1:51 بعد از ظهر

  • 1399-10-02

  • کد خبر: 2464

آناج گزارش می‌دهد؛

اعتراض تراکتور به برنامه فوتبال برتر/ تهدید به اقدام تلافی‌جویانه

باشگاه تراکتور در اعتراض به برنامه شب گذشته فوتبال برتر تهدید به اقدامی‌تلافی‌جویانه با ممانعت از ورود دوربین‌های تلویزیونی به دیدارهای خانگی این تیم کرده است.

به گزارش آناج، علیرضا منصوریان شب گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» به دلایل برکناری‌اش از سرمربیگری تیم تراکتور پرداخت و از محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه به شدت انتقاد کرد. او در بخشی از این گفت‎‌وگو مدعی شد که مالک تراکتور به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است و اگر این اتفاق بیافتد او استقلال و پرسپولیس را سلاخی خواهد کرد.

اینجا بخوانید:
اظهارات تند منصوریان علیه مالک تراکتور؛ زنوزی استقلال پرسپولیس را سلاخی می‌کند!

اظهارات تند منصوریان علیه زنوزی، واکنش باشگاه تراکتور را در پی داشت و این باشگاه پس از پایان برنامه فوتبال برتر با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در این برنامه علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته اجازه پاسخگویی به مسئولان تراکتور داده نشد و اعتراض خود را بدین طریق نشان داد.

هوشنگ نصیرزاده، معاون ورزشی باشگاه تراکتور نیز در صفحه اجتماعی خود از رویکرد یکجانبه این برنامه تلویزیونی انتقاد کرده و نوشت: قاعده رسانه و مطبوعات در این است که حق دفاع برای افرادی قائل شوند که به زبان آن‌ها مطالبی گفته می‌شود؛ در این راه (فوتبال برتر) با اقدام غیر حرفه‌ای و از روی تعمد یک بدعت بد در صداوسیما را بنا گذاشت.

در ادامه باشگاه تراکتور همچنین با طرح یک نظرسنجی در استوری حساب رسمی‌خود در اینستاگرام از هوادارانش سوال کرد که آیا موافق جلوگیری از ورود دوربین‌های تلویزیونی به دیدارهای خانگی این تیم هستند یا خیر؟ که 82 درصد مخاطبان به این اقدام پاسخ مثبت دادند.

حالا توپ در زمین باشگاه تراکتور است و باید دید مسئولان این باشگاه موفق می‌شوند خواسته هواداران خود را عملی کنند یا خیر؟ خواسته‌ای که فارغ از این اتفاقات با عدم پخش دیدارهای تیم تراکتور در شبکه‌های سراسری همواره مورد دادخواهی هواداران این تیم بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    سلام آقا این حرفها چیه چرا زورتان به خر نمرسه به پالانش می کوبید ممانعت از دوربین یعنی محروم کردن تماشاگر وطرفدار ازدیدن فوتبال
    شما اگر می توانید میثاقی را به غلط کردن بیاندازید اینجا باید رئیس صدا وسیمای تبریز ورود کند واز حق مردمش دفاع کند،چرا لال مونی گرفته باید به تهران اعتراض کند وجواب بخواهد چرا نمایندکان ساکتند وچیزی نمی گویند کجا حاج نادر
    واقعا با بیانیه وهارت وپورت چیزی درست نمیشه دربین فوتبال برتر را نڱذارید چکار با دوربین صدا وسیما دارید
    این پسر تخس به کجا وابسته هست هر غلطی دلش می خواهد میکند به اای اف سی توهین می کند از تیمخاص طرفداری می کند اگر مردید،این شومن را از تلویزیون بیاندازید،بیرون وگرنه شما هم شو بازی نکنید بگذارید بچه های مردم حداقل لذت را از بازی های تیمشان ببرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *