• 18:08

  • 1400-10-06

  • کد خبر: 24623

لیگ برتر تکواندو؛

شروع طوفانی هوگوپوشان مس سونگون/ کهکشانی‌ها با قدرت استارت زدند

در آغاز لیگ برتر تکواندو، تیم مس سونگون ورزقان مقابل حریفان خود به برتری دست یافت.

به گزارش آناج، تیم تکواندو مس سونگون ورزقان، نماینده استان آذربایجان‌شرقی در لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور کار خود در این مسابقات را با 2 برد شیرین آغاز کرد.

در هفته نخست این مسابقات که صبح امروز برگزار شد، هوگوپوشان مس به مصاف تیم فرمانیه تهران رفتند که در پایان با نتیجه قاطع 7 بر یک از سد حریف خود گذشتند.

محمدحسن پلنگ افکن، پاشا عطاردی، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، علی احمدی، عرفان ناظمی و حسین لطفی حریفان خود را در اوزان مختلف شکست دادند و تنها هیربد صادقی مقابل حریف تهرانی خود تن به شکست داد.

نماینده استان در گام دوم مقابل مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه قرار گرفت و در این دیدار نیز با حساب 5 بر 3 صاحب برتری شد تا در هر دو دیدار نخست به پیروزی برسد.

در این رقابت، حسین لطفی، هیربد صادقی، مهدی عسگری، عرفان ناظمی و میرهاشم حسینی مقابل نمایندگان در اوزان اول تا پنجم مقابل ورزشکاران تیم جوانه به پیروزی دست یافتند.

همچنین محمدحسن پلنگ افکن، ابوالفضل یعقوبی و علی احمدی از تیم مس سونگون ورزقان پس قطعی شدن پیروزی این تیم مقابل تیم جوانه با صلاحدید کادرفنی به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی از دیدار مقابل حریفان وزن‌های 63 – 74 – 87 انصراف دادند تا نتیجه این دیدار 5 بر 3 به نفع مس سونگون ورزقان ثبت شود.

با برگزاری هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور مس سونگون ورزقان و دانشگاه آزاد اسلامی هر کدام با 2 پیروزی مشترکا در صدر جدول گروه نخست قرار گرفتند.

لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با شرکت 11 تیم برگزار می‌شود که تیم مس سونگون ورزقان در گروه نخست با تیم‌های شهرداری ورامین، هوگوپوشان فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی و جوانه هم گروه است؛ از هر گروه سه تیم به دور نهایی صعود خواهند کرد.

کادر مدیران، مربیان و بازیکنان تیم مس سونگون به شرح زیر شد:

مدیرعامل باشگاه مس سونگون: محمدرضا کافی
مدیر اجرایی تیم: منصور حضرتیان
سرپرست تیم: جعفر رنجبرپور
مدیرفنی تیم: حسن فلاحی‌راد
سرمربی تیم: پیام خانلرخانی
مربی تیم: فرزاد عبداللهی
مربی تیم: محمدرضا مهدی‌زاده
وزن یک: علی توکلی، هیربد صادقی و امیررضا سلامی
وزن دوم: حسین لطفی و علیرضا نظری
وزن سوم: محمد حسین پلنگ‌افکن، پاشا عطاردی
وزن چهارم: سروش احمدی و مهدی عسگری
وزن پنجم: میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی
وزن ششم: محمدحسین یزدانی
وزن هفتم: عرفان ناظمی
وزن هشتم: سعید رجبی و علی احمدی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.