• 10:07

  • 1400-09-16

  • کد خبر: 22634

امام جمعه تبریز مطرح کرد:

حماسه 8 دی آذربایجانی ها نباید به فراموشی سپرده شود/ امیدواریم دولت سیزدهم در مهار گرانی موفق شود

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به تاثیرگذاری رهبر معظم انقلاب در هدایت جامعه اسلامی، گفت: نقش رهبری در خنثی‌سازی فتنه گری‌های مختلف علیه ملت و نظام بی‌بدیل است.

به گزارش آناج، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در جلسه هماهنگی برنامه های سالروز حماسه ۹ دی در تبریز، خاطرنشان کرد: ناآرامی های مربوط به انتخابات سال ۱۳۸۸ از مدت ها قبل توسط دشمنان نظام و انقلاب اسلامی و ایادی آنها در داخل کشور تدارک دیده شده بود که با بصیرت و آگاهی مردم و هدایت های ولی فقیه خنثی شد.

وی حماسه ۹ دی را عامل مهم و اصلی خاموشی انواع فتنه برشمرد که توانست برای سال های سال نظام جمهوری اسلامی ایران را در برابر انواع دسیسه ها بیمه کند.

آل هاشم با بیان اینکه طراحان اصلی فتنه سال ۸۸ بیگانگان بودند و به کمتر از براندازی نظام اسلامی راضی نبودند، اظهار داشت: چنانچه در این حوادث توصیه ها و رهنمودهای رهبری و نیز بصیرت و دشمن شناسی به موقع مردم نبود، چه بسا نظام با دگرگونی مواجه می شد.

وی بر نقش مرحوم آیت الله مجتهدشبستری امام جمعه وقت تبریز در آن سال ها نیز اشاره و اضافه کرد: وی در نقش آفرینی حماسه هشتم دی ۸۸ در تبریز نقشی ماندگار ایفا کرد و نباید این حماسه به فراموشی سپرده شود.

امام جمعه تبریز در ادامه بر ضرورت حل و فصل منطقی مشکلات کشور از سوی مسئولین تاکید کرد و افزود: مشکلات معیشتی و گرانی در شرایط امروز جامعه بسیار وسیع شده و بیداد می کند که امیدواریم دولت مردمی آیت الله رئیسی در حل مشکلات مردم موفق باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.