• 7:00 بعد از ظهر

  • 1400-09-09

  • کد خبر: 21902

نشست خبری بعد از بازی؛

سولدو: مقابل فولاد برنامه‌هایمان را اجرا کردیم/ تراکتور به مرور زمان بهتر می‌شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فولاد تیم خوبی است، اما توانستیم برنامه‌هایمان را در زمین اجرا کنیم.

به گزارش آناج، زوانیمیر سولدو در نشست خبری بعد بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: آمده بودیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. فولاد تیم خوب و منسجمی‌است و بازیکنان خوبی در تمامی‌خطوط دارد.

وی افزود: فیلم بازی‌های فولاد را دیده بودیم و از این تیم آنالیز داشتیم؛ اما به دنبال انجام بازی خودمان بودیم و توانستیم برنامه‌هایمان را پیاده کنیم. جا دارد از بازیکنان به خاطر بازی خوب و امتیاز کسب شده، تشکر کنم.

سرمربی کروات تیم فوتبال تراکتور گفت: مشکلاتی در خطوط مختلف‌مان داریم؛ البته مدت زمان کمی‌است که با هم کار می‌کنیم و به مرور زمان بهتر می‌شویم.

سولدو با بیان اینکه تراکتور فصل را خوب شروع نکرده است، متذکر شد: ابتدا انسجامی‌در خط دفاع تیم ایجاد کرده‌ایم تا سایر خطوط را در ادامه ترمیم کنیم. تراکتور نسبت به روزی که کارم را در این تیم آغاز کرده‌ام، فوتبال بهتری ارائه می‌دهد.

وی تأکید کرد: می‌توانیم در تمامی‌خطوط پیشرفت کنیم، ولی زمان کمی‌در اختیار داشتیم. بازیکنانم تمرکز خوبی دارند و تمامی‌نکات مورد نظرم را در زمین رعایت می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    سولدو تا اینجا تونسته سازماندهی دفاعی و پرس کردن رو خوب اجرا کنه مربی امتیاز گیری نشون میده،ولی تیم تو خط حمله و برنامه تاکتیکی برا حمله کردن فعلا ضعف زیادی داره،بهتره تیمو هجومی کنه تا دفاعی،اونقدرام تراکتور دست و پا بسته نیست که نتونه حمله کنه اگه نیاز به خرید بازیکن هست اینکارو حتما و زودتر انجام بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *