• 11:41 قبل از ظهر

  • 1399-09-25

  • کد خبر: 2001

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با آناج؛

طوری خوشحالی کردم که انگار من گل زدم/ باید تراکتـور واقعی را نشان دهیم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور می‌گوید هنگام گلزنی تیمش برابر ماشین‌سازی به قدری خوشحال بود که گویا خود این گل را به ثمر رسانده بود.

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درخصوص پیروزی تیمش در دربی تبریز اظهار داشت: به نظرم بازی خوب و متفاوت‌تری را نسبت به بازی‌های گذشته انجام دادیم و توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. پس از نتایج نه چندان خوبی که گرفته بودیم، بازیکنان‌مان انگیزه خاصی برای پیروزی در دربی و خوشحال کردن پرشورها داشتند که خدا را شکر به این مهم دست یافتیم.

وی درباره سرمربی‌گری مسعود شجاعی و تاثیرش در بازی مقابل ماشین‌سازی، گفت: آقا مسعود با توجه به تجارب بالا و درخشانی که در فوتبال اروپا و تیم ملی کسب کرده توانایی زیادی در امر مربی‌گری دارد و همین تجربه وی باعث شد برابر حریف بهتر بازی کنیم. از طرفی روحیه‌ای که به بازیکنان تزریق کرده بودند، موجب شد هم در تمرینات و هم در مسابقه سرحال ظاهر شده و به پیروزی برسیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتور راجع به شادی بیش از حد خود پس از گلزنی تیمش تأکید کرد: واقعا گل خیلی مهمی‌بود و وقتی آن را به ثمر رساندیم انقدر خوشحال بودم که انگار خودم گل زده بودم. خدا را شکر که شرمنده هواداران‌مان نشدیم. این 3 امتیاز شرایط ما را بهبود بخشید و کمک کرد تا به جدول لیگ برگردیم.

تیکدری در مورد بازگشتش به میادین پس از شکست دادن بیماری کرونا نیز خاطرنشان شد: متاسفانه پیش از بازی با سپاهان تست کرونای من مثبت از آب درآمد و باعث شد چند روزی را در قرنطینه به سر ببرم. واقعا روزهای عجیب و سختی را پشت سر گذاشتم و خدا را شاکرم که با عبور از این بیماری توانستم با قدرت بازگشته و در خدمت تیمم باشم.

وی در پایان با بیان اینکه تیمش بازی سختی مقابل پیکان تهران در هفته آینده خواهد داشت، تصریح کرد: ما برای اینکه در کورس قهرمانی قرار بگیریم نیاز مبرمی‌به سه امتیاز بازی با پیکان داریم. می‌دانیم که پیکان تیم خوبی دارد و در هفته‌های گذشته استقلال را اذیت کرد و گل‌گهر را هم شکست داد. مطمئنا بازی دشواری خواهد بود و باید با تلاش همه جانبه بازیکنان این تیم را شکست داده و تراکتور واقعی را نشان دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *