• 16:54

  • 1400-08-23

  • کد خبر: 19901

اولین مصاحبه سرمربی جدید تراکتور؛

سولدو: برای حضور در تراکتور با برانکو مشورت کردم/ هواداران‌مان شگفت‌انگیز هستند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: این دوره سخت را با حمایت هوادارانمان پشت سر می‌گذاریم و به صبر و حمایت آنان نیاز داریم.

به گزارش آناج، زونیمیر سولدو، سرمربی جدید تراکتور در اولین مصاحبه خود پس از بر عهده گرفتن سرمربیگری این تیم در خصوص رزومه کاری خود، اظهار داشت: به عنوان بازیکن و مربی در کرواسی کار کرده‌ام. حدود 10 سال در بوندسلیگای آلمان فوتبال بازی کرده و سپس به کرواسی بازگشته‌ام. یک‌و‌نیم سال نیز به عنوان مربی در بوندسلیگا حضور داشتم؛ سپس مربیگری را در کرواسی ادامه داده‌ام.

وی افزود: همچنین سال‌ها قبل، در تیم ملی کرواسی بازی کرده‌ام که نسل بسیار خوبی از نظر فوتبالی بودیم و موفق به کسب مقام سومی در جام جهانی فرانسه شدیم.

سولدو در خصوص شناختش از فوتبال ایران، توضیح داد: مربیان زیادی از کرواسی در فوتبال ایران کار کرده‌اند. من با برانکو ایوانکوویچ صحبت کردم و می‌دانم کرانچار، بلاژویچ، لوکا بوناچیچ و دراگان اسکوچیچ هم اینجا بودند و به شناخت خوبی در خصوص فوتبال ایران رسیده‌ام.

وی گفت: راجب تراکتور مطالعه کرده و اطلاعات خوبی دارم. با آقای روبرت پروسینچکی که سرمربی تیم ملی آذربایجان بود هم صحبت کرده‌ و یکسری اطلاعات کسب کرده‌ام. به گفته او، تراکتور باشگاه پرطرفدار و خوبی است.

سولدو در خصوص دوری چند ساله از عرصه سرمربی‌گری، اظهار داشت: برای دوری از فوتبال دلایل شخصی داشتم، چون که بیش از 10 سال در فوتبال آلمان کار کرده و دور از خانواده بودم و باتوجه به پایین بودن سن و سال فرزندانم، می‌خواستم در آن مقطع همراه آنان باشم. اکنون آنان بزرگ شده‌اند و تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم.

سرمربی تراکتور در پایان صحبت‌هایش، خاطرنشان کرد: می‌دانم که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم و هواداران‌مان شگفت‌انگیزترین طرفداران آسیا هستند. با یکسری از مشکلات مواجه هستیم و کارمان زیاد است که این دوره سخت را با حمایت هواداران‌مان پشت سر می‌گذاریم و به صبر و حمایت آنان نیاز داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.