• 6:22 بعد از ظهر

  • 1400-08-22

  • کد خبر: 19768

انتقادات از رزومه‌ کاری چند خطی/ انتخاب شطرنجی برای تراکتـور!

انتخاب «زوانمیر سولدو» مربی اهل کشور کرواسی به عنوان سرمربی جدید تراکتور انتقاداتی را به دنبال داشته است.

به گزارش آناج، انتخاب سرمربی کروات برای نیمکت تراکتور پس از یک هفته مذاکره با گزینه‌های مختلف خارجی و مطرح شدن اسامی‌تونی اولیویرا و پسر تازه کارش، کریستین پانوچی و اسون گوران اریسکون نامدار، خبری غیرمنتظره برای هواداران این تیم بود.

تراکتوری‌ها درحالی با «زوانمیر سولدو» دستیار سابق فلیکس ماگات به توافق رسیده‌اند و قرار است این مربی سکان هدایت تیم محبوب پرشورها را به دست بگیرد که انتخاب او انتقاداتی را به دنبال داشته است.

در این میان، نوک پیکان انتقادها به سوی سوابق سولدو نشانه رفته است، جایی که کارنامه مربیگری بازیکن نسل طلایی شطرنجی‌ها در جام جهانی 1998 فقط در چند خط خلاصه می‌شود و بویژه اینکه او در یک دهه گذشته معمولاً از شغل مربیگری دور بوده است.

البته در رابطه با عدم مربیگری چندین ساله سولدو اخباری وجود دارد مبنی بر اینکه وی در طول سالیان اخیر مدیریت کمیته فنی فدراسیون فوتبال کرواسی را برعهده داشته و به عنوان مدرس نیز فعالیت کرده است.

اما همزمان با این انتقادات چنین دیدگاهی بیان می‌شود که انتخاب سولدو برای تراکتور انتخاب بین بد و بدتر است و خیلی از هواداران معتقدند این مربی با اینکه کارنامه جالبی نداشته لیکن حضورش بهتر از مربیان داخلی است.

ناگفته نماند، زوانمیر سولدو در صورت نشستن پشت فرمان تراکتور که با توجه به اعلام سفر او به تبریز باید نهائی تلقی کرد، نخستین سرمربی کروات در تاریخ باشگاه تراکتور خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    چرا باید دایره انتخابامون بد یا بدتر باشه؟ لطفا با اینکارا انتخابات افتضاح زنوزی رو توجیح نکنید،بهتره تا امضا نکرده منتفی کنن گزینه های خوب زیادی وجود دارن که میشه اورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *