• 6:44 بعد از ظهر

  • 1399-09-23

  • کد خبر: 1935

نشست خبری پس از بازی دربی آذربایجان؛

اخباری: کمترین حق ما مساوی بود/ ماشین‌سازی در لیگ برتر می‌ماند

سرمربی موقت تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: شک نکنید که این تیم به راحتی در رتبه‌های خوب جدول قرار می‌گیرد. فقط نیاز بازیکنان ما یک ۳ امتیاز اولیه است.

به گزارش آناج، سعید اخباری، سرمربی موقت تیم فوتبال ماشین‌سازی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور در دربی فوتبال تبریز اظهار داشت: به تیم تراکتور بابت این سه امتیاز تبریک می‌گویم. یک تبریک هم به بازیکنان خودمان می‌گویم که بعد از باختی که هفته گذشته داشتیم، توانستند برگردند. همه دیدند که کمترین حق ما در این بازی تساوی بود.

وی افزود: این قانون فوتبال است که وقتی قدر موقعیت‌ها را ندانید و یک لحظه تمرکزتان را از دست بدهید، آسیب می‌بینید و ضربه می‌خورید. اما این هیچ‌چیز از ارزش بچه‌های ما کم نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به عملکرد بازیکنانش در دیدار با تراکتور گفت: بازیکنان ما فوق‌العاده دویدند و جنگیدند. فکر می‌کنم با توجه به شرایط بازی همه اذعان داشته باشند که تعداد موقعیت‌های ما از تیم تراکتور بیشتر بود. اما این‌ها امتیاز نمی‌شود و ما باید خیلی بیشتر کار کنیم و خیلی بیشتر وقت بگذاریم تا بتوانیم از بازی‌های آینده به جمع‌آوری امتیازات بپردازیم.

اخباری در خصوص تغییراتی که در نوع بازی ماشین‌سازی نسبت به هفته‌های قبل ایجادشده بود، خاطرنشان کرد: در وقت کوتاه و با توجه به سه جلسه تمرینی که داشتیم، نمی‌شد خیلی کارهای متفاوت تاکتیکی انجام داد. یک مقدار روی حفظ توپ کار کرده و قطعاً خیلی نسبت به بازی‌های قبلی در این زمینه موفق بودیم.

وی ادامه داد: از لحاظ روحی بازیکنان خیلی خوبی داریم. اگر بخواهم اسم ببرم باید از درون دروازه و امین رضایی تا پیمان بابایی که همه دیدند چطور بازی کرد اسم ببرم. هر 11 نفر ترکیب اصلی ما امروز عالی کار کردند و فوق‌العاده بودند. بازیکنان تعویضی ما باید کمی‌بیشتر تمرکز می‌کردند. تیم ما شایستگی دریافت گلی که در دقیقه 93 خوردیم، را نداشت.

سرمربی ماشین‌سازی با اشاره به برنامه تیمش در دربی تبریز گفت: کاملاً با برنامه بازی می‌کردیم و نقاط قوت تراکتور را از کار انداخته بودیم. می‌دانستیم که تراکتور بازیکنان بزرگی دارد که ممکن است در یک لحظه بازی را تغییر دهند.

اخباری در مورد آمادگی بازیکنان ماشین‌سازی برای دیدار با تراکتور اظهار داشت: از نظر انگیزشی و روانی تیم ما کاملاً آماده این بازی بود و بازیکنان ما هر چه داشتند گذاشتند. من از تک‌تک آن‌ها ممنون هستم و امیدوارم به آن چیزی که شایسته‌اش هستند، برسند. مطمئن باشید ماشین‌سازی با این سبک و ساختاری که فوتبال بازی می‌کند و رو به پیشرفت است، در لیگ برتر می‌ماند.

وی ادامه داد: من 12 سال است که مربی‌گری و تحقیق در فوتبال را انجام داده‌ام و جنس فوتبال را شناخته‌ام. اگر بازیکنان ما همان‌طور که امروز بازی کردند، ادامه دهند، شک نکنید که این تیم به راحتی در رتبه‌های خوب جدول قرار می‌گیرد. فقط نیاز بازیکنان ما یک 3 امتیاز اولیه است. بعد از آن در روال خودش می‌افتد.

سرمربی ماشین‌سازی در پایان گفت: سعی می‌کنم بیشتر کار کنم و وقت بگذارم تا مشکلات حل شود. به بچه‌هایمان گفتم سرشان را بعد از بازی بالا بگیرند. این دیدار تمام شده و فقط به فکر بازی آینده هستیم. از همین لحظه که بازی تمام شد، کار من شروع می‌شود. از همین لحظه بازی خودمان را می‌بینم، تیم سایپا که هفته آینده با آن بازی داریم را آنالیز کرده و برای هر بازیکن تمرین‌های لازم را طراحی می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *