• 8:16 بعد از ظهر

 • 1400-08-15

 • کد خبر: 19270

زمزمه‌های حضور رحمتی در تبریز/ پرورشگاه تراکتور: محل صدور اعتبار مربیگری!

حضور نام سیدمهدی رحمتی در بین گزینه‌های سرمربیگری تراکتور با مخالفت هواداران این تیم روبرو شده است.

به گزارش آناج، باشگاه تراکتور با سیاست‌های مالک جدید خود به محله برو و بیای مدیران و مربیان تبدیل شده که این بی‌ثباتی به مرور زمان تشدید می‌شود و همزمان با این تغییرات پیاپی، حضور مربیانی که بعضاً برای اولین بار تجربه سرمربیگری را سپری می‌کنند، در این تیم در حال مُد شدن است.

به میمنت خصوصی‌سازی، تراکتور رسما بهشت دلالان و بیکاران و پرورشگاهی برای تربیت مربیان شده است و بعد از محمد تقوی و ساکت الهامی‌که با حضور در نیمکت این تیم برای خود کسب اعتبار کردند، حالا خبرها و گمانه‌زنی‌ها از نامزدی سیدمهدی رحمتی به عنوان جانشین فیروز کریمی‌حکایت دارد.

گزینه‌ای که به زعم بسیاری از کارشناسان و دلسوزان تیم به هیچ عنوان در حد نام تراکتور نیست و به عبارتی دیگر، نیمکت این تیم در طی چند سال گذشته با سیاست‌های نادرست به اندازه‌ای تقلیل پیدا کرده که از جان توشاک پرآوازه در دنیای فوتبال، به سیدمهدی رحمتی درجه چندمی‌در فوتبال ایران رسیده است.

اینکه مدیران تراکتور در شرایط بحرانی تیم خود با چه سیاست، هدف و برنامه‌ای به دنبال جذب مربی خام و بی‌تجربه‌ای چون رحمتی هستند و این بی‌توجهی به موقعیت تیم در پروسه استخدام مربیان و تغییرات پیاپی در نیمکت تیم تا چه موقعی ادامه خواهد داشت، الله اعلم!

در حال حاضر تراکتور با اشتباهات سریالی مدیران خود در مسیری افتاده که پیش از این ماشین‌سازی آن را پیمود. تیمی‌که در سال گذشته بیاتلوها و اخباری‌ها را به فوتبال ایران معرفی کرد! و البته در سایه تصمیمات همین مدیران در شرایط اسفناک کنونی قرار گرفته است.

و در خاتمه این نکته شایان ذکر است که کاندیداتوری چنین مربیانی به عنوان گزینه سرمربیگری در تراکتور که با مخالفت پرشورها هم روبرو شده، ادامه دهن‌کجی‌های آشکار و بی‌پایان مسئولان به هواداران میلیونی این تیم است و در زمره انتخاب‌هایی‌ست که هر روز تیم همیشه مدعی و بزرگ پرشورها را به سوی معمولی شدن و سقوط سوق می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  الله زنوزی لعنت السین دنه بی شرف ،الان یاخچی خارجی مربیلر وار سن نه غلط الیسن تراختورا ایرانی مربی گتیرسن،،الینن گلمیر ور مس سونگوندا

  اگر رحمتر ار انتخاب کردید بااطمینان میتوانیم بگوییم شما مامور نابودی تیمهای آذربایجانی هستید

  محمد تقوی و الهامی خوب کار کردند ولی رحمتی مثل خطیبی منصوریان میشه اول باید به فکر تقویت تیم باشند بهترین مربی هم نمیتونند با این بازیکنان که سطح تفکرشون میانه های جدول هست کار کنه

  به نظر من تراختور بعد از قهرمانی جام حذفی با ساکت الهامی که با داور درگیر و منجر به محرومیت الهامی شد باید صبر میکرد تا محرومیتش تمام و باز سرمربی تراختور شود تا این زمان محرومیت و گذار از این دوره مسعود شجاعی باید هدایت تیم را ادامه میداد آمدن خطیبی نه تنها دردی از درد را درمان نکرد بلکه تراختور به بحران و حاشیه رفت درگیری با شجاعی و غیبت بلندمدت او و اشکان باعث از هم پاشیدگی تیم شد …الهامی شاید فنی نبود ولی زبان بازیکنان را بلد بود که دیدیم بعد بحران توانست تیم را احیا و لااقل قهرمان جام حذفی نماید …تغییر مدیریتی و مربیگری در تیم آنقدر بوده که تیشه به ریشه این تیم محبوب زده ثبات مهمترین عامل موفقیت یک تیم هست که منجر به قهرمانی خواهد شد امید آن داریم تغییرات را در تیم شاهد نباشیم چون تراختور را از مسیری که دارد منحرف خواهد کرد.

  سیاستی که باشگاه گل گهر در پیش گرفته با جذب سرمربیگری قلعه نوعی معلوم و مشخص بود …نام قلعه نوعی ناخودآگاه مدعی شدن تیم را خواهد داشت چون 1:قلعه نوعی مربی کارنامه داری است 2:باید بازیکنانی که او می پسندد جذب شوند …که به عینه میبینیم تیمی که با جلالی در خطر سقوط به لیگ پایین تر بود در فصلی که قلعه مربی اش شد مدعی کسب سهمیه شد این فصل هم مطمئنا یکی از تیمهای مدعی خواهد بود …تراختور هم اگر میخواهد باز مدعی قهرمانی شود و حساب باز کنند باید مربی بیاورند که تفکرش مدعی بودن هست مربی خوب باشد برای اینکه وجهه اش خراب نشود دست روی بازیکنان خوب و پای کار میگذارد …امیدواریم زنوزی قولی که به هواداران داده بود را عملی کند پول خرج نشود انتظار اینکه مربی خوب و بازیکنان خوب بیایند بیهوده هست.

  به نظر من بهترین مربی دنیا هم بیاورند با این بازیکنان راه به جایی نخواهند برد بعضی از بازیکنان در حد و اندازه تراختور نیستند بازیکنانی باید جذب تیم شوند که در تیمهای سابقشان به قهرمانی و یا کسب سهمیه جنگیدند …حتی دروازه بان خوبمان که همیشه به دادمان رسیده بود در این 4 بازی 7 گل خورده !که این نشانگر ضعف خط دفاعی است …مدافعینی که رفتند جایگزینشان بازیکنانی بودند که در تیمهای سابقشان به فکر ماندن در لیگ بودند …آیا جانشینان خوبی برای خانزاده-فخرالدینی-تیموری و تیکدری پیدا کردند ؟نکونام و حتی تونی را هم بیاورند وقتی تیم تقویت نشود همین مشکلات کمافی السابق خواهد بود …این تعطیلات بهترین فرصت برای هماهنگی احتمالی نفرات جذب شده با نظر سرمربی جدید تیم خواهد بود اگر اگر این زمان و فرصت را از دست ندهند البتههههههههه !

  اشکال نداره از هفته بعد استادیومها بازن مییریم اینارو درست میکنیم. رحمتی قابل احترامه اما واسه مربیی خامه .مشکل تراختور مدیریت قهوه حاانه ای هست نه فنی از توشاک و دنیزلی بزرگتر نداشتیم که.ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *