• 11:17 بعد از ظهر

  • 1400-08-14

  • کد خبر: 19241

پایان زودهنگام کار آقای طناز در تبریز؛

سرمربی تراکتور استعفا کرد/ کریمی: با رفتنم به تیم محبوبم خدمت می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ساعاتی پس از شکست این تیم مقابل پیکان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش آناج، فیروز کریمی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور که پس از شکست خانگی این تیم مقابل پیکان به شدت از عملکرد شاگردانش انتقاد کرده بود، ساعاتی پس از این باخت از سمت خود کناره‌گیری کرد و این خبر از سوی باشگاه تراکتور اعلام شد.

کریمی‌در گفت‌وگو با رسانه رسمی‌باشگاه تراکتور درباره استعفای خود اظهار داشت: تمام جهان هستی بر مبنای تضادها همچون روز و شب، غم و شادی و … ساخته شده و یکی از تضادها در زندگی ما رفت و آمدها است.

وی ادامه داد: روزی تصور می‌کردم با آمدنم به تراکتور خدمت کنم و تمام تلاشم را هم کردم. همه‌ی دست اندرکاران باشگاه به خصوص بازیکنان غیور، وفادار، با شرف و صادق تراکتور با تمام وجود مرا یاری دادند.

کریمی‌توضیح داد: امروز تصور من این هست که می‌توانم با رفتنم به تیم محبوبم خدمت کنم؛ لذا با تمام وجود دست تک تک طرفداران را می‌بوسم و از همه‌ی دست اندرکاران و کسانی که مرا در طول حضورم یاری کردند، تشکر می‌کنم و از حضورشان مرخص می‌شوم.

وی خاطرنشان کرد: همه‌ی آنان را در ادامه مسیر به خدا می‌سپارم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند، هر زمانی هر کاری از دست من بر آید، به‌خاطر لطف طرفداران صادق، از تراکتور دریغ نمی‌کنم و با تمامی‌وجود آماده خدمت به آنان هستم. خداحافظ همگی، ان‌شالله موفق و موید باشید.

گفتنی است، تراکتور در 4 بازی ابتدایی خود با هدایت فیروز کریمی‌در فصل جاری لیگ برتر به تنها یک برد و سه باخت دست یافته و در مکان یازدهم جدول قرار دارد. این یکی از بدترین شروع‌های تیم محبوب پرشورها در تاریخ برگزاری این مسابقات محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *