• 11:20

  • 1400-08-09

  • کد خبر: 18801

گفت‌وگوی مجازی امام جمعه تبریز با دانش‌آموزان؛

به شما جوانان نیازمندیم

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم به‌مناسبت هفته دانش آموز با حضور در دبیرستان فردوسی تبریز در یکی از کلاس های مجازی با دانش آموزان گفت و گو کرد

به گزارش آناج، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز به‌مناسبت هفته دانش آموز با حضور در دبیرستان فردوسی تبریز در یکی از کلاس های مجازی با دانش آموزان گفت و گو کرد و این هفته را به دانش آموزان استان تبریک گفت.

امام جمعه تبریز با اشاره به حماسه آفرینی دانش آموزان در روزهای انقلاب و نقش آنان در سرنگونی رژیم شاهنشاهی گفت: دانش آموزان پیرو امام، در روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ با تعطیل کردن مدارس به سمت دانشگاه تهران حرکت کردند و در یک تجمع عظیم کنار دانشجویان و سایر مردم علیه استکبار حکومت پهلوی شعار سر دادند.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و ما در عصر کنونی به جوانان بیشتر نیازمندیم، اظهار داشت: بر این اساس دانش آموزان باید در کنار علم آموزی حسین فهمیده را نیز الگوی خود قرار دهند.

گفتنی است دبیرستان فردوسی یکی از قدیمی ترین مداراس کشور است که در دوران انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای در مبارزه دانش آموزان علیه رژیم پهلوی ایفا کرده بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.