• 5:34 بعد از ظهر

  • 1400-08-03

  • کد خبر: 18566

نماینده تبریز قهرمان رقابت‌های چوگان‌ جام ساحلی شد

تیم صرافی بهنام تبریز در نخستین دوره مسابقات چوگان ساحلی کشور با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش آناج، نخستین دوره رقابت‌های چوگان قهرمانی کشور جام ساحلی طی دو روز با رقابت 5 تیم در ساحل قروق شهرستان تالش برگزار شد.

در این مسابقات تیم‌های صرافی بهنام تبریز، همای رشت، روستای خونان بویین زهرا، آذرخش شاهین‌شهر و میمه و رخش تالش حضور داشتند که نماینده تبریز با غلبه بر تمامی‌حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافت.

چوگان‌بازان تبریزی ابتدا به مصاف همای رشت رفتند که در این بازی ٣ بر یک حریف خود را شکست دادند و سپس با حساب ٢ بر یک از سد آذرخش شاهین شهر و میمه نماینده اصفهان گذشته و به فینال راه یافتند.

نماینده تبریز در مسابقه فینال نیز مقابل رخش تالش میزبان بازی‌ها قرار گرفت که درنهایت توانست با کسب نتیجه قاطع ٨ بر ٢ به پیروزی رسیده و مقتدرانه بر روی سکوی قهرمانی این رقابت‌ها بایستد.

در دیدار رده‌بندی این مسابقات هم تیم‌های خونان قزوین و آذرخش اصفهان با یکدیگر رقابت کردند که این بازی با برتری 6 بر 3 نماینده قزوین خاتمه پذیرفت و این تیم به مقام سومی‌دست یافت.

بر اساس تصمیم کمیته برگزاری مسابقات، حمیدرضا محقق از تیم اصفهان به عنوان بهترین بازیکن جام ساحلی و اسب کاسپین از تیم قزوین به عنوان بهترین اسب این دوره از رقابت‌ها شناخته شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *