• 1:37 بعد از ظهر

  • 1400-08-03

  • کد خبر: 18537

کریمی: بازی سختی با صنعت‌نفت داریم/ آمادگی کامل تراکتوری‌ها

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برنامه‌ریزی لازم برای شکست صنعت نفت آبادان را داریم و بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش خواهیم داشت.

به گزارش آناج، فیروز کریمی‌در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: باتوجه به مسائل هفته اول و نتایج دو تیم، دیدار امروز به شدت حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش خواهیم داشت، افزود: تهمیدات لازم برای این بازی اندیشیده شده تا دست پر از زمین خارج شویم. صنعت نفت تیم خوب و منسجمی‌است. ما هم تمرینات خوب پشت سر گذاشتیم تا نتیجه کامل بگیریم.

کریمی‌با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی تیم بلافاصله بعد بازی با گل‌گهر باز شد، خاطرنشان کرد: ارکان باشگاه در این خصوص زحمات زیادی کشیدند و تمامی‌بچه‌ها آمادگی حضور در مسابقه را دارند.

وی در خصوص محرومان و مصدومان تراکتور برای این بازی، اظهار داشت: آقایان محمدی و واسعی مصدوم هستند و تلاش کادر پزشکی برای رساندن واسعی به این بازی شده است.

سرمربی تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: صنعت نفت تیم خوبی است و می‌توانست هفته نخست بازنده نباشد؛ نفت سال‌هاست فوتبال خوب و مبتنی بر تکنیک فردی و مهارت جمعی ارائه می‌کند. ما روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده‌ایم و با شناخت کافی پا به میدان نبرد می‌گذاریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *