• 2:41 بعد از ظهر

  • 1399-09-22

  • کد خبر: 1799

مربی تراکتور؛

خوشحالم که به تبریز برگشتم/ امیدوارم فردا زیبا و جوانمردانه بازی کنیم

مربی تیم فوتبال تراکتور بازیکنان این تیم را بازیکنانی بزرگ و با استعداد دانست.

به گزارش آناج، علی نیکبخت در نشست خبری پیش از بازی مقابل ماشین‌سازی، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که این توفیق نصیب من شد که بعد از ۱۵ سال به تبریز برگردم و بتوانم در خدمت فوتبال این شهر باشم. ۱۵ سال پیش خدا به من لطف کرد و توانستیم در تبریز نتیحه بگیریم و ان‌شاءالله در این مقطع نیز بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم و هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: ابتدا از پیشکسوتان فوتبال آذربایجان برای فعالیت در تیم بزرگ تراکتور اجازه می‌خواهم و از کادر فنی قبلی تشکر می‌کنم که زحمات زیادی برای این تیم کشدند. امیدوارم فردا بتوانیم یک بازی زیبا و جوانمردانه داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور با ابراز رضایت از وضعیت این تیم، خاطرنشان کرد: ما دو جلسه با این تیم تمرین کردیم. تراکتور بازیکنان بزرگ و با استعدادی دارد و بچه‌ها هم خیلی زود با خواسته‌های آقای شجاعی هماهنگ شدند. ما قطعاً تغییراتی در تیم‌مان خواهیم داشت، اما این تغییرات کمی‌زمان‌بر خواهد بود.

نیکبخت ادامه داد: از باشگاه بزرگ تراکتور تشکر می‌کنم و خوشحالم که به من و مسعود شجاعی اعتماد شده است. من ۲۰ سال پیش مربی مسعود شجاعی بودم و الان همکار او هستم. این روزها جای هواداران خالی است و امیدوارم هر چه زودتر با ریشه‌ کن شدن کرونا، شادی و شور به ورزشگاه‌ها برگردند.

وی در پایان راجع به غایبان تراکتور گفت: به جز محمدرضا خانزاده، همه بازیکنان‌مان را در اختیار داریم. همچنین جا دارد بار دیگر از خانواده فوتبالی تبریز تشکر کنم و امیدوارم خادم خوبی برای فوتبال آذربایجان باشم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *