• 10:34 قبل از ظهر

  • 1400-07-25

  • کد خبر: 17870

واکنش متفکر آزاد به ادعای علی‌اف:

ایران هزینه سالم نگه‌داشتن دنیا را به دوش می‌کشد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به گزافه‌گویی اخیر رئیس‌جمهور آذربایجان، بیان کرد: نظام و مردم ما هزینه سالم نگه‌داشتن دنیا، غرب و مخصوصاً اروپا در برابر مواد مخدر را به دوش می‌کشد.

آناج-گروه ترکیه و قفقاز؛ روح‌الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به گزافه‌گویی اخیر رئیس‌جمهور آذربایجان، گفت: ادعای علی‌اف درباره همکاری ایران و ارمنستان برای قاچاق مواد مخدر به اروپا نشانگر خالی بودن دست رئیس‌جمهور آذربایجان از استدلال‌های منطقی و روی آوردن به توهمات و موهومات است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تأکید کرد: جمهوری اسلامی‌ایران به لحاظ مقابله با جریان مواد مخدر در دنیا جز کشورهای پیشرو است این امر نه‌تنها با تعداد شهدای در این مسیر قابل‌اثبات است بلکه مقامات بین‌المللی و سایر کشورهای دنیا با اظهارنظرهای خود بر این موضوع صحه می‌گذارند.

وی بیان کرد: اگر مبارزات جمهوری اسلامی‌در مقابل تولید و صادرات مواد مخدر نبود، الآن اروپا مجبور بود مبارزه 10‌ها برابری با مواد مخدر داشته باشد در حالی که نظام و مردم ما هزینه سالم نگه‌داشتن دنیا، غرب و مخصوصاً اروپا که در برابر مواد مخدر به دوش می‌کشد.

متفکر آزاد گفت: بخش اعظمی‌از هزینه دنیا برای مبارزه با مواد مخدر را ملت، نیروی انتظامی‌و مرزبانی ایران پرداخت می‌کند که با آمدن آمریکا در افغانستان بر میزان تولید مواد مخدر افزوده شد و مجبور شده بودیم برای مقابله با آن زحمت بیشتری بکشیم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی‌تأکید کرد: ادعای علی‌اف خنده‌دار است و می‌توان آن را به‌عنوان لطیفه‌ها و جک‌های تاریخی ثبت کرد. توصیه می‌کنم علی‌اف مشاورین خود را  تغییر دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    به همین خاطر است که از هر ده نفر ایرانی یک نفر معتاد متحجر است!!!به جای این حرفها به مشکلات داخل کشورمان برسید.مملکت وزیر امور خارجه دارد سخنگو دارد رئیس جمهور دارد تو چه کاره ای؟ اگر ایران سی سال پیش پس از فروپاشی شوروی به جای راه خطرناک و گران (گروس – قاپان – ایروان – گرجستان – دریای سیاه که از سرزمین های اشغالی آذربایجان نیز عبور میکرد) راه ترازیت از خاک آذربایجان( نخجوان – ترکیه – دریای سیاه) برای ترانزیت استفاده می کرد هم مقرون به صرفه بود و هم ارتباطمان با مسلمانان بیشتر میشد پس درد ما راه نیست دشمنی با تورکهاست که همان هدف صهیونیستها و سلطنت طلب های ایرانشهری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *