• 2:47 بعد از ظهر

  • 1400-07-22

  • کد خبر: 17704

تراکتـور دروازه‌بان جدید گرفت/ جذب جانشین فرعباسی

سنگربان فصل گذشته تیم مس رفسنجان به عنوان بازیکن جدید تراکتور معرفی شد.

به گزارش آناج، ناصر سالاری، سنگربان سابق تیم مس رفسنجان پس از توافق با مسئولان باشگاه تراکتور در دفتر این باشگاه حضور یافته و با عقد قراردادی به جمع شاگردان فیروز کریمی‌پیوست.

تراکتوری‌ها بعد از جدایی حبیب فرعباسی که راهی ذوب‌آهن شد، به دنبال جذب جانشین برای دروازه‌بان دوم خود بودند که با این گلر ۳۴ ساله و تهرانی قرارداد امضا کردند.

سالاری در فصل گذشته در تیم رفسنجانی ذخیره داود نوشی صوفیانی بود و سابقه حضور در تیم‌های صنعت‌نفت، فولاد خوزستان، پارس جنوبی و ماشین‌سازی را هم در کارنامه خود دارد.

نکته دیگر اینکه در روزهای اخیر حرف‌وحدیث‌های زیادی در مورد انتقال این بازیکن به تراکتور تحت عنوان رابطه خویشاوندی با فیروز کریمی‌مطرح شده بود که سرمربی تراکتور در آخرین مصاحبه خود آن را تکذیب کرد.

ناصر سالاری پنجمین ورودی تراکتوری‌ها با سهمیه لیگ برتری است. این درحالی است که خبرهایی مبنی بر جدایی علی عبدالله‌زاده وجود دارد و در این صورت گلر تازه‌وارد پرشورها چهارمین خرید لیگ برتری این تیم خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    پس با این خرید های غیر معقول نتیجه میگیریم آقای اخباری حراج خواهد شد وسهمیه لیگ برتری تراختور سوخته” وسود آقای آقایان با این ریخت وپاش هاا تری میلیاردی ….
    واقعا برای عده ای از شخصیتهای بزرگ متاسفم که بخاطر درآمدهای شخصی تیشه به ریشه ابهت و وقار هواداران یک تیم ورزش میزنند.

    س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *