• 2:38 بعد از ظهر

  • 1400-07-06

  • کد خبر: 16725

آناج گزارش می‌دهد؛

حواشی ناتمام یک دوچرخه/ کار رکابزن المپیکی تبریز به فسخ قرارداد کشید!

حواشی دوچرخه اهدایی فدراسیون دوچرخه‌سواری به سعید صفرزاده رکابزن المپیکی کشورمان فعلاً پایانی ندارد.

به گزارش آناج، احتمالاً برای شما هیچ وقت پیش نیاید اینکه بر فرض مثال کادویی در یک مناسبت برای یکی از نزدیکان یا آشنایان یا حتی همکاران خود هدیه داده و سپس خواهان بازگرداندن آن شوید!

این مقدمه خیلی کوتاه وصفی است از اتفاقی تعجب‌آور که در فدراسیون دوچرخه‌سواری رخ داده و حالا به یک موضوع پرحاشیه با چاشنی شکایت و شکایت‌بازی در این فدراسیون تبدیل شده است.

ماجرا چیست؟ داستان از این قرار است که فدراسیون دوچرخه‌سواری در آستانه برگزاری مسابقات المپیک یک دوچرخه به سعید صفرزاده تنها رکابزن کشورمان در این مسابقات اهداء کرد و بلافاصله پس از پایان بازی‌ها خواهان استرداد آن شد.

موضوعی که ناراحتی سعید صفرزاده را به دنبال داشت و او از بازگرداندن دوچرخه اهدایی سرباز زد که باعث بروز کشمکش‌هایی بین این رکابزن تبریزی با فدراسیون دوچرخه‌سواری شد.

درحالیکه در هفته‌ گذشته گفته می‌شد این ماجرا با پیگیری‌های ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی ختم به خیر شده، اما خبر می‌رسد که کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه‌سواری رای به بازگرداندن دوچرخه داده است.

این رای پیش از تغییرات در ریاست فدراسیون دوچرخه‌سواری صادر و به سعید صفرزاده ابلاغ گردید و از او خواسته شده تا در مهلت معین دوچرخه اهدایی را پس بدهد.

در این میان، سعید صفرزاده پس از دیداری که با مدیرکل ورزش و جوانان استان داشت، دوچرخه را تقدیم این اداره کرد و گویا قرار بر این شده است تا بهتاج شخصاً مشکل بوجود آمده را حل کند.

درحال حاضر، این مشکل به هیات دوچرخه‌سواری آذربایجان‌شرقی کشیده شده و سعید صفرزاده از عدم حمایت‌های لازم از جانب رسول هاشم‌کندی رئیس این هیات ناراضی است.

با توجه به اینکه رسول هاشم‌کندی همزمان نائب رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری بود، سعید صفرزاده انتظار داشت تا او در این کشمکش از وی حمایت کرده و حداقل برای رفع مشکل پا در میانی کند.

اما این پایان کار نیست و مشکل تا تیم باشگاهی هم بیخ پیدا کرد جایی که سعید صفرزاده عضو تیم دانشگاه آزاد تبریز بوده و رسول هاشم‌کندی در این تیم به عنوان مدیر فعالیت دارد.

در همین راستا، شنیده می‌شود صفرزاده به دلیل نارضایتی‌هایش از هاشم‌کندی، در آستانه برگزاری مرحله اول لیگ برتر جاده قرارداد خود با تیم دانشگاه آزاد را فسخ کرده و از این تیم جدا شده است.

این درحالی است که رسول هاشم‌کندی به تازگی به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری منصوب شده و اکنون در این مسئولیت با چالش بسیار بزرگی روبرو است.

باید منتظر ماند و دید، پایان این ماجرا که با شکایت محمود رشیدی رئیس سابق فدراسیون دوچرخه‌سواری کلید خورد، چه خواهد شد و آیا سرپرست جدید می‌تواند آن را حل کند یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    چرا مسئولین آذربایجانی از همدیگر و هم زبانان خود حمایت نمیکنند؟؟؟؟این در حالی است که اصفهانی ها اگر دشمن همدیگر هم باشند در جریانهایی که منافع اصفهان مدنظر باشد از هم حمایت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *