• 10:56 قبل از ظهر

  • 1400-07-02

  • کد خبر: 16577

اتابک زارعی در گفت‌وگو با آناج؛

به خاطر هواداران در ماشین‌سازی ماندم/ مدعی اول صعود به لیگ برتر خواهیم بود

کاپیتان تیم ماشین‌سازی می‌گوید با وجود پیشنهادات لیگ برتری به خاطر هواداران قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

اتابک زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درخصوص تمدید قراردادش با تیم ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: خوشحالم که امسال هم در خدمت قدیمی‌ترین تیم آذربایجان خواهم بود. من دو پیشنهاد لیگ برتری داشتم اما به خاطر تیم شهرم و هواداران خوب ماشین‌سازی قراردادم را تمدید کردم.

وی درباره آخرین وضعیت این تیم گفت: در روزهای گذشته اردوی تیم در تهران برگزار شد که سه بازی دوستانه هم انجام دادیم که تعدادی از بازیکنان مستعد با نظر آقای اکبرپور انتخاب شوند. با نظر کادر فنی، هفته آینده یک اردوی دیگر در سرعین خواهیم داشت تا کارهای بدنی و تاکتیکی را انجام دهیم و آماده مسابقات شویم.

کاپیتان تیم فوتبال ماشین‌سازی تصریح کرد: از مالک محترم و معاون حقوقی باشگاه تشکر می‌کنم که تلاش کردند هر چه سریعتر بازیکنان با کیفیتی را جذب و روانه مسابقات کنند. مطمئنم که با همین روند مدعی اول صعود به لیگ برتر خواهیم بود.

زارعی در پاسخ به این سوال که وفاداری خود را از سیدمحمد علوی اسطوره باشگاه ماشین‌سازی الگو گرفته است یا خیر، پاسخ داد: من هیچ وقت نمی‌توانم خودم را با آقای علوی مقایسه کنم چراکه ایشان از بزرگان مکتب ماشین‌سازی و فوتبال آذربایجان هستند، اما تا موقعی که باشگاه مرا بخواهد با جان و دل در خدمت این تیم خواهم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *