• 19:11

  • 1400-06-30

  • کد خبر: 16394

آناج بررسی می‌کند؛

تلاش برای تطهیر اشتباهات در تراکتـور/ آقای کریمی، آدرس غلط ندهید!

سرمربی تراکتور در اظهاراتی عجیب اشتباهات در عدم پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی این تیم را به گردن کادر فنی قبلی انداخت.

به گزارش آناج، بمب‌های نقل‌وانتقالاتی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در طی زمامداری‌اش در این تیم حالا برای محبوب‌ترین تیم فوتبال کشور به دردسری عظیم تبدیل شده است، جایی که عدم پرداخت مطالبات ستارگان خارجی کار دست تراکتور داد و این بازیکنان ضمن اینکه قید ادامه حضور در این تیم را زدند، پس از جدایی نیز با شکایت به فیفا علیه تراکتور حکم گرفتند.

اما درحالی که مالک باشگاه تراکتور به اشتباهاتش در جذب بازیکنان خارجی اقرار کرده است، فیروز کریمی، سرمربی این تیم روز گذشته طی مصاحبه‌ای اظهارات عجیبی را مطرح کرد. کریمی مدعی شد بدهی‌های خارجی باشگاه تراکتور و بویژه در پرونده محکومیت استوکس تقصیر کادر فنی‌ است و به نوعی با اینکار مالک باشگاه را از اشتباهات مبرا و تمامی تقصیرات را به گردن سرمربی وقت تراکتور انداخت.

کریمی در مورد بدهی‌های تراکتور بیان کرد: «این بدهی‌ها از نظر من به خاطر ندانم کاری کادر فنی حادث شده است. من در سال‌های گذشته با آقای زنوزی کارکردم، ایشان اصلاً دخالتی در مسائل فنی ندارد و بر حسب خواسته کادر فنی، مبلغی را در اختیار باشگاه و کادر فنی قرار می‌دهد تا بر اساس آن اقدام به جذب بازیکن کند. آقای زنوزی چه می‌داند استوکس چه کسی است. ایشان به خاطر اعتمادی که به مربیان سابق کرده، این بازیکنان را آورده و ماحصل آن نیز باعث ایجاد بدهی‌های سنگین شده است.»

در این رابطه بازخوانی آخرین مصاحبه محمدرضا زنوزی نیز خالی از لطف نیست جایی که او در مورد مشکلات تراکتور اعلام کرد: «شاید یکی، دو اشتباه مانند کنستانت داشتیم که مقصر آن هم من بودم. من احتمال نمی‌دادم که او نتواند بازی کند، چون بازیکن بزرگی بود و بدون تست پزشکی با او قرارداد بستیم. اما در مورد بقیه بازیکنان ما فکر می‎‌کردیم توجیه اقتصادی داشته باشد. وقتی اتفاقی می‌افتد، هم من و هم مدیران عامل باشگاه مقصر هستند.»

از سویی، با توجه به اینکه صحبت‌های فیروز کریمی یک روز پس از مصاحبه «اللهوردی دهقانی» نماینده مردم ورزقان در مجلس با خبرنگار ما مطرح شد، در واقع این اظهارات جوابیه‌ای به نماینده مجلس بود. دهقانی در مورد محرومیت تراکتور از نقل‌وانتقالات، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه ترکتور را مقصر اصلی این محرومیت می‌داند و معتقد است که تعلل او در پرداخت مطالبات استوکس باعث افزایش چند برابری این بدهی و بسته شدن پنجره باشگاه شده است.

نکته دیگر این است که فیروز کریمی در این مدت با عملکرد خوبش در تراکتور مقبولیت خوبی در بین هواداران پیدا کرده و باشگاه تراکتور برای پاسخگویی به نماینده مجلس از این موضوع نهایت استفاده را برده است لیکن باید به مسئولان و سرمربی این تیم گوشزد کرد که شاید آدرس اشتباه دادن به هواداران صورت مساله را پاک کند اما مساله را حل نخواهد کرد و مشکلات کنونی تراکتور و اتفاقات فاجعه‌باری که در این تیم رخ داده است، فقط یک باعث و بانی دارد که او هم کسی جز محمدرضا زنوزی نیست.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    زنوزی مقصر نیست و ما هواداران احمقی میکنیم و خوب و بد را تشخیص نمیدهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.