• 11:02 قبل از ظهر

  • 1400-06-28

  • کد خبر: 16262

سردار خرّم

فرمانده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

حضور مردم؛ راه‌حل مشکلات/ مشارکت فعال سپاه در واکسیناسیون عمومی

سردار خرّم گفت: در هر مقطع زمانی که مردم را در امورات و مشکلات مشارکت دادیم در آن عرصه موفق بودیم و توانستیم به خوبی از آن مشکلات سرافرازانه عبور کنیم.

به گزارش آناج، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در جمع رزمندگان و بسیجیان سپاه بناب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: آن چیز که در هر کشوری باید به آن توجه بسیاری شود مشارکت مردم در انجام امورات است.

وی مشارکت مردم در امورات را گره گشای همه مشکلات عنوان و بیان کرد: در هر مقطع زمانی که مردم را در امورات و مشکلات مشارکت دادیم در آن عرصه موفق بودیم و توانستیم به خوبی از آن مشکلات سرافرازانه عبور کنیم.

سردار خرّم افزود: در دوران دفاع مقدس عراق به همراه سایر قدرت‌های جهانی ناجوانمردانه به این کشور هجوم آوردند اما با مشارکت مردم و رهبری امام خمینی(ره) از کشور خود دفاع کردیم و وجبی از خاک را به دشمنان ندادیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر مهم ترین موضوع در کشور بحث بیماری کرونا می‌باشد، اظهار داشت: هر کس به هر اندازه و به نوبه خود می‌بایست به جنگ این بیماری بیاید که به امید خدا این ویروس منحوس هرچه سریعتر از این کشور ریشه‌کن شود و مردم از مشکلات اقتصادی و گرفتاری حاصل از این بیماری نجات پیدا کنند.
سردار خرّم با اشاره به توزیع هزاران بسته کمک‌های مومنانه از زمان شیوع بیماری کرونا در میان نیازمندان گفت: بسیجیان و سایر اقشار مختلف جامعه در این ایام به متضررین کرونایی و نیازمندان کمک کردند که به نوبه خود بسیار کاری ارزشمند می‌باشد.
وی با بیان اینکه بسیجیان در طرح پنجم شهید سلیمانی به سمت کمک به تولید واکسن و همچنین واکسیناسیون عمومی‌رفته اند اظهار داشت: در این مرحله بسیجیان در راستای کمک به واکسیناسیون نقش آفرینی کردند و دستاوردهای بسیار خوبی نیز داشته اند.
سردار خرّم یکی دیگر از مهم ترین اقدامات بسیج در زمان شیوع بیماری کرونا را توزیع ماسک و مواد ضدعفونی و بهداشتی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر هزاران نفر از بسیجیان در استان آذربایجان‌شرقی در کنار کادر درمان در حال کمک به انجام واکسیناسیون می‌باشند که خوشبختانه تا الان بیش از ۶۰ درصد از افراد بالای ۱۸ سال استان واکسینه شده اند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *