• 4:20 بعد از ظهر

 • 1400-06-27

 • کد خبر: 16238

وعده‌های توخالی باشگاه تراکتور/ پنجره‌ای که باز نمی‌شود!

وعده باشگاه تراکتور برای پرداخت مطالبات آنتونی استوکس و رفع محرومیت این تیم نقل و انتقالات بار دیگر پوچ و توخالی از آب درآمد.

به گزارش آناج، درست دقایقی قبل از دیدار تراکتور مقابل النصر بود که باشگاه تراکتور با انتشار توئیتی در رسانه رسمی‌خود وعده داد مطالبات «آنتونی استوکس» تا پایان هفته پرداخت و پنجره این تیم در نقل‌وانتقالات باز خواهد شد.

این وعده واکنش‌هایی را در پی داشت و هواداران تراکتور در صفحات مجازی آن را پیش‌دستی مسئولان این تیم برای جلوگیری از اعتراضات پس از ناکامی‌احتمالی مقابل النصر تفسیر کردند که البته بازی آبرومندانه تیم فیروز کریمی‌معادلات را برهم زد.

اما فرجه زمانی اعلام شده از سوی باشگاه تراکتور برای حل مشکل محرومیت نقل‌وانتقالات روز گذشته درحالی به پایان رسید که خبری از تحقق این وعده نشد تا بار دیگر وعده‌های این باشگاه پوچ و توخالی از آب دربیاید!

موردی که قبلاً ۲ مرتبه تکرار شده بود و ۲ وعده ۱۰ روزه جمشید نظمی‌مدیرعامل باشگاه تراکتور برای رفع محرومیت نقل‌وانتقالاتی این تیم، مهر «محقق نشد» خورد.

نکته قابل توجه اما این است که در ادامه این وعده‌های ۱۰ روزه از مدیرعامل به مالک باشگاه تراکتور سرایت کرد و محمدرضا زنوزی روز شنبه هفته گذشته وعده مشابهی را مطرح نمود.

درحال حاضر، هواداران تراکتور به دنبال عدم تحقق وعده باشگاه، منتظر تحقق وعده‌ای هستند که شخص مالک باشگاه آن را بیان کرده است و باید دید که آیا زنوزی اینبار به قول خود عمل می‌کند یا خیر؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  زنوزی دروغ میگه که پولش امادست،،اگه پول امادست اینا نباید منتظر استوکس بمونن دیگه،،همون پولو بدن میتونن از طریق فیفا قضیه رو حل میکنن
  #ثروت مس سونگون اذربایجان را برای خودش هزینه کنید
  #انتقال مالکیت تراکتور به صنایع ملی مس
  #مس اذربایجان غارت شدنی نیس

  ملت شریف آذربایجان” هواداران دلسوز تراختور ” هموطنان محترم بیدار باشید وبه شیطنت های شیاطین در پهنه تراختور که عمدا و% از روی آگاهی کامل بر اوضاع دارند هر از گاهی پارازیتهای میاندازند تا ما هواداران تیم را دلسرد کنندو. از آب گل آلود ماهی بگیرند خواهشمندم به آتش این افراد هیزم نچینید. این اخلال گران % یک طیف افرادی هستند که بخاطر منافع شخصی حاضرند نزدیکان خود به حراج بگذارند لذا عاجزانه تمنا دارم صبور باشید و به آقای زنوزی اعتماد کنیمو براش آرزوی سلامتی وموفقیت داشته باشیم. دست همه هواداران راستین تیم را میبوسم
  یاشاسین آذربایجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *