• 14:45

  • 1400-06-25

  • کد خبر: 16145

رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان؛

پیگیر مشکل صفرزاده هستیم اما علاقه‌ای به جنجال رسانه‌ای نداریم

رئیس هیات دوچرخه‌سواری آذربایجان‌شرقی گفت: ما پیگیر موضوع دوچرخه سعید صفرزاده و شکایت فدراسیون از او هستیم اما علاقه‌ای به جنجال رسانه‌ای نداریم و معقدم این موضوع از طریق راه‌های قانونی حل‌وفصل می‌شود.

به گزارش آناج، رسول هاشم‌کندی در خصوص شکایت فدراسیون دوچرخه‌سواری از «سعید صفرزاده» رکابزن المپیکی تبریزی بابت دوچرخه‌ اهدایی فدراسیون اعلام کرد: ما پیگیر این موضوع هستیم و اینکه ما این موضوع را رسانه‌ای نمی‌کنیم، دلیلی بر عدم پیگیری ما نیست.

وی ادامه داد: بنده به عنوان نائب رئیس فدراسیون و رئیس هیئت استان از جزئیات کامل این موضوع مطلع هستم و برخی افرادی که این موضوع را رسانه‌ای می‌کنند، چندان در کم و کیف موضوع قرار ندارند. موضوع اول این می‌باشد که در دوره‌های گذشته اسپانسر دوچرخه را تهیه می‌کرد اما در این دوره ما هیچگونه حامی‌ مالی نداشتیم و شخص سعید صفرزاده نیز در جریان این موضوع بود.

رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان آذربایجان‌شرقی مطرح کرد: سعید صفرزاده در تور ترکیه پیگیر خرید دوچرخه بود و محمود رشیدی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از جیب شخصی، هزینه دوچرخه را پرداخت کرد. البته کمیته ملی المپیک مبلغی از این بابت به فدراسیون پرداخت نکرد.

چرا وقتی حامی صفرزاده بودم کسی تشکر نکرد؟

هاشم‌کندی گفت: بعد از برگشت سعید صفرزاده از المپیک من در جریان موضوع دوچرخه نبودم تا اینکه رئیس فدراسیون با من تماس گرفت و عنوان کرد که با برگزاری جلسه‌ای موضوع دوچرخه را حل‌وفصل کنیم. اگر کمیته ملی المپیک پرداخت کند هیچگونه مشکلی نداریم و اگر قرار باشد که فدراسیون پرداخت کند، باید مصوبه هیات رئیسه باشد.

وی افزود: من هم با صفرزاده تماس گرفتم و در اولین تماس خواهان استرداد دوچرخه شدم اما فردای آن روز عنوان داشت که دوچرخه را فروخته است. من از حضور سعید صفرزاده در المپیک تمام و کمال حمایت کردم چون حضورش در توکیو حق مسلم و قانونی او بود؛ چرا در آن زمان هیچ شخصی از من بابت این موضوع تشکری انجام نداد؟ این را هم باید عنوان کنم که به وظایفم کاملا واقف هستم و نیازی نیست شخص خاصی وظایفم را به من متذکر شود.

حق ریحانه خاتونی ضایع شده است

رسول هاشم‌کندی در خصوص موضوع حضور ریحانه خاتونی رکابزن تبریزی در اردوی انتخابی تیم ملی و حواشی به‌وجود آمده در این خصوص، گفت: بله من عضو کمیته فنی و نائب رئیس فدراسیون هستم اما در رابطه با این موضوع مقصر اصلی مدیر تیم‌های ملی است و وی باید پاسخگوی مسائل باشد، من در این خصوص مکاتبات لازم را با فدراسیون داشتم.

وی خاطرنشان کرد: معتقدم که حق خانم خاتونی در این خصوص ضایع شده است و اگر قرار بود که وی به مسابقات اعزام نشود، چرا مدیر تیم‌های ملی مسابقه انتخابی برگزار کرده است. من نیز به عنوان نائب رئیس فدراسیون نمی‌توانم راسا این موضوع را پیگیری کنم و باید سلسله مراتب رعایت شود. تاکید می‌کنم که مدیر تیم‌های ملی پاسخگوی اول و آخر این قضیه باید باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.