• 1:42 بعد از ظهر

  • 1400-06-25

  • کد خبر: 16134

جدیدترین مصاحبه مرد محبوب پرشورها؛

به هواداران تراکتور قول بازگشت داده‌ام/ جمعه سیاه را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم

سرمربی پرتغالی سابق تراکتور عنوان کرد که به هواداران این تیم قول داده است تا روزی به تبریز برگردد حتی به عنوان توریست!

به گزارش آناج، وقتی از محبوب‌ترین چهره در تاریخ باشگاه تراکتور صحبتی به میان آید، بدون‌شک «تونی اولیویرا» نامی‌است که بیشتر مطرح خواهد شد. مرد پرتغالی که در قلب تراکتوری‌ها جایگاه خاصی دارد و رابطه او با پرشورها چیزی در حد عشق و عاشقی است.

تونی در دوران مربیگری خود در سه مقطع هدایت تراکتور را بر عهده داشت و روزهای شیرین و تلخی را با این تیم به یادگار گذاشت که این خاطرات در اذهان‌ هواداران حک شده است. «آتا» کلمه ترکی به معنی پدر، لقبی است که پرشورها به سرمربی همیشه محبوب خود داده‌اند.

جالب است که هواداران تراکتور با وجود فراق چندین ساله و با اینکه در این سال‌ها غبار پیری بر چهره تونی اولیویرا نشسته است، همچنان رویای ملاقات دوباره و بازگشت این سرمربی پرتغالی به تیمشان را در سر می‌پرورانند.

البته همانطور که اشاره شد این رابطه دو طرفه بوده و تونی هم از زمان جدایی‌اش بارها از عشق و علاقه خود برای بازگشت به تبریز و نیمکت تراکتور سخن گفته است. قولی که او در جدیدترین مصاحبه خود نیز تکرار کرد و وعده داد روزی به تبریز بازخواهد گشت حتی به عنوان یک توریست!

اولیویرا که شب گذشته در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی‌با خبرنگاران تبریزی صحبت می‌کرد، در این مصاحبه اظهار داشت: نتایج تراکتور را همیشه دنبال می‌کنم و 20 دقیقه از بازی این تیم برابر النصر عربستان را هم تماشا کردم. در تیم فعلی تراکتور فقط سامان نریمان‌جهان و محمدرضا اخباری را می‌شناسم و بقیه بازیکنان این تیم تغییر کرده‌اند.

وی در مورد احتمال بازگشتش به تراکتور گفت: امروز بازگشت به تراکتور دغدغه‌ام نیست چراکه جهان بخاطر بیماری کرونا شرایط خاصی را سپری می‌کند. البته باید بگویم من با جمشید نظمی‌مدیرعامل کنونی باشگاه تراکتور سابقه همکاری دارم و در زمان مدیریت وی قهرمان جام حذفی شدیم.

تونی راجع به وضعیت این روزهای تراکتور تأکید کرد: حرفه‌ای نیست من در این مورد صحبت کنم، زیرا من چند سال است در باشگاه تراکتور نبوده و وضعیت این تیم خبر ندارم. اگر باشگاه به لحاظ تشکیلات و امکانات سازماندهی شود، تراکتور می‌تواند ضمن کسب نتایج خوب به مقام قهرمانی برسد.

سرمربی سابق تراکتور «جمعه سیاه» را از خاطرات تلخ خود در تیم تراکتور عنوان کرده و یادآور شد: در آن روز برابر نفت تهران همه چیز تا دقیقه 60 خوب پیش می‌رفت، اما یک سری شرایط دست به دست هم دادند تا نتوانیم قهرمان لیگ شویم و آن روز تلخ را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم.

وی ‌شیرین‌ترین خاطره‌اش در تیم تراکتور قهرمانی جام حذفی در کرمان اعلام کرد و بیان داشت: بعد از قهرمانی و بازگشت به تبریز، مردم مرا مورد لطف و محبت خود قرار دادند.

تونی در مورد احتمال بازگشتش به تبریز متذکر شد: شاید روزی به عنوان سرمربی به تراکتور بازگردم، به هواداران تیم تراکتور قول بازگشت را داده‌ام حتی به عنوان توریست. شبی که تبریز را ترک کردم مردم در مقابل محل زندگی‌ام حضور یافته و مرا بدرقه کردند که این شب را هم هرگز فراموش نمی‌کنم.

این مربی در خصوص ر‌ابطه‌اش با خبرنگاران در زمان حضورش در تبریز خاطرنشان کرد: زمانی که در تراکتور بودم، مشکلاتی در کنفرانس خبری پیش آمد که فقط یک مورد یادم مانده و بقیه را فراموش کردم. وقتی خبرنگاری انتقاد می‌کرد به منزله سوال نبود و کسی از او خواسته بود این سوال پرسیده شود، اما در کل رابطه‌ام با خبرنگاران خوب بود.

وی در خاتمه ابراز داشت: 34 سا‌ل مربی‌، سرمربی و بازیکن تیم بنفیکا بودم ولی باید بگویم جو تراکتور متفاوت با سایر تیم‌ها بوده و امیدوارم روزی به تراکتور و شهر تبریز بازگردم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    نیا بنده خدا،زنوزی تورو هم خرابت میکنه،نه مدیریت بلده،نه تازگیا پول خرج میکنه،،مس سونگون هم الودگیش برا شهر خودش خاک توسرش افتاده ولی منفعتش برا شهرهای دیگس،،تیمای کرمانی از محل مس ادربایجان چپ و راست میلیاردها خرج میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *