• 7:17 بعد از ظهر

  • 1399-09-17

  • کد خبر: 1594

نشست خبری پس از بازی؛

نکونام: تراکتور در مشت ما بود/ می‌توانستیم برنده میدان باشیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: بازی کاملا در اختیار ما بود و می‌توانستیم برنده میدان باشیم.

به گزارش آناج، جواد نکونام در نشست خبری بعد از تساوی مقابل تراکتور اظهارداشت: روند بازی همان طور که پیش‌بینی‌ می‌کردیم پیش رفت. بازی کاملا در اختیار ما بود.

نکونام ادامه داد: تیم ما خیلی خوب فوتبال بازی کرد و توانستیم تیم خوب و پرمهره تراکتور را در مشت خودمان داشته باشیم. خوب بازی کرده و موقعیت سازی کنیم. حیف که بازی گل نداشت.

وی افزود: فکر می‌کنم ۱۰ دقیقه آخر بازی مستقیم بود، کل بازی در دست ما بود و تیم ما خوب بازی کرد. توانستیم به هدفی که در فوتبال بازی کردن داشتیم برسیم. متاسفانه در تمام کردن توپ‌ها موفق نبودیم. اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم بازی را ببریم و دست پر برویم. کمترین حق ما یک امتیاز بود.

سرمربی فولاد گفت: به بازیکنان در رختکن هم گفتم ناراحتیم که بازی را نبردیم چرا که شایستگی آن را داشتیم. تیم ما خوب بازی کرد. تراکتور همان طور که گفتم تیم پر مهره‌ای است و شرایط خوبی دارد. می‌توانستیم برنده باشیم اما نشد که استفاده کنیم.

نکونام درباره اینکه عدم گلزنی به خاطر از دست رفتن تمرکز تیم و حاشیه‌هاست، عنوان کرد: تمرکز ما روی تیم بود و حاشیه‌ای نداشت. بی احترامی‌از سوی یکی از کمک‌های منصوریان انجام شد و او عذرخواهی کرد. همین، چیز دیگری نبود. از دقیقه یک تا آخر تمرکز داشتیم و به خاطر همین خوب بازی کردیم.

وی افزود: از همه تشکر می‌کنم امیدوارم در ادامه راه بتوانیم گل بزنیم و نتیجه بگیریم. امروز علاوه بر اینکه شرایط خوبی داشتیم فقط یک امتیاز گرفتیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *