• 9:07 بعد از ظهر

  • 1400-06-13

  • کد خبر: 15688

صحبتی با مالک باشگاه انجام نداده‌ایم؛

ششگلانی: قصد تیمداری نداریم/ تراکتور را به کسی می‌دهیم که زنوزی بگوید

رییس هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی درباره انتقال مالکیت باشگاه تراکتور توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش آناج، دقایقی پس از تجمع گسترده هواداران تراکتور و اعلام غیررسمی‌مدیرعامل مبنی بر تغییر مالکیت باشگاه، مدیران تی تی‌ها در بیانیه‌ای رسمی‌اعلام کردند که «تیم به هیات فوتبال تحویل داده می‌شود».

در همین خصوص رییس هیئت فوتبال تبریز، جواد ششگلانی در گفت‌وگو با ورزش سه در پاسخ به این سوال که آیا هیات فوتبال قصد تیمداری دارد؟ گفت: «خیر ما به هیچ عنوان چنین قصدی نداریم. من با آقای زنوزی هم صحبتی نداده‌ام.»

وی همچنین توضیح داد: «ما منتظر نظر آقای زنوزی هستیم و به هرکسی که او بگوید ما باشگاه را منتقل می‌کنیم و خودمان قصد نداریم که بر باشگاه مالکیت کنیم.»

او در خصوص تصمیم تراکتوری‌ها اظهار داشت: «وظیفه ما این است که نقش انتقالی را انجام دهیم و نمی‌دانم منظور مدیران تراکتور از تحویل باشگاه چه چیزی است و در این باره باید دیدگاه خود را بگویند.»

ششگلانی راجع به تلاش هیئت فوتبال در ماجرای تراکتور عنوان کرد: «جلسات متعددی تشکیل شده و ادامه هم خواهد یافت. جلسه با دستگاه‌های نظارتی و مسئولان ذی ربط بوده که در فرمانداری و استانداری و حتی بیت امام جمعه و اداره ورزش تشکیل شده است.»

رییس هیئت فوتبال در مورد احتمال بازگشت تراکتور به مالکان قبلی گفت: «این احتمال وجود دارد اما بنیاد تعاون سپاه یا کارخانه هنوز درخواستی نداده‌اند و من اطلاعی ندارم.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *