• 7:19 بعد از ظهر

  • 1400-06-13

  • کد خبر: 15679

پس از افغانستان دومین فرار آمریکا از سوریه خواهد بود

ابراهیم کاراگول، ستون‌نویس روزنامه ینی شفق در یادداشت امروز خود در این روزنامه با اشاره به اینکه خروج آمریکا از افغانستان چیزی جز شکست آمریکا در این کشور نبود، تأکید کرد که آمریکا از همه نقاط آسیا مجبور به عقب‌نشینی خواهد شد.

آناج-گروه ترکیه و قفقاز؛ ابراهیم کاراگول، ستون‌نویس روزنامه ینی شفق در یادداشت امروز خود در این روزنامه با اشاره به اینکه خروج آمریکا از افغانستان چیزی جز شکست آمریکا در این کشور نبود، تأکید کرد که آمریکا از همه نقاط آسیا مجبور به عقب‌نشینی خواهد شد.

او با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین شکست و عقب‌نشینی آمریکا در خاورمیانه خواهد بود، نوشت: پس از افغانستان در سوریه هم شاهد دومین فرار آمریکا خواهیم بود. یک روز صبح شاهد آن خواهیم بود که بی‌خبر و با عجله خواهند رفت. از الآن نشانه‌های قابل‌توجهی برای آماده‌شدنشان وجود دارد.

او ادامه داد: کسانی که دل به آمریکا بسته و نقشه کشیده بودند و از مرزهای ایران تا دریای مدیترانه برای خودشان مناطق حائل درسته کرده بودند، همان‌هایی که ترکیه را از جنوب مورد هدف قرار می‌دادند آن روز بی‌صاحب خواهند ماند و مجبور خواهند شد تا به دنبال آدرس‌های جدید بروند.

کاراگول در ادامه تأکید کرده که این شبه‌نظامیان تروریست کُرد (پ.ک.ک و پ.ی.د) وظیفه اصلی‌شان مانع‌تراشی در برابر پیشرفت‌های ترکیه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *