• 7:22 بعد از ظهر

  • 1400-06-08

  • کد خبر: 15513

در گفت‌وگو با آناج اعلام شد؛

تیمداری باشگاه صبامهر تبریز در فوتسال بانوان

باشگاه صبامهر تبریز به دنبال تیمداری در فوتسال بانوان در فصل آینده مسابقات کشوری و استانی است.

کریم نظامی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج از تیمداری باشگاه صبامهر تبریز در رشته‌های فوتبال و فوتسال بانوان خبر داده و گفت: باشگاه صبامهر فصل جدید را متفاوت‌تر از فصل گذشته و با اقتدار شروع خواهد کرد و به دنبال شرکت در رقابت‌های لیگ‌های دسته اول فوتبال و فوتسال بانوان کشور و لیگ استانی فوتسال بانوان هستیم.

وی گفت: ما برای حضور در لیگ‌های فوتسال با هیات فوتبال استان رایزنی می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم در این رشته ورزشی تیمداری کنیم.

مشاور حقوقی و اجرائی باشگاه صبامهر تبریز در ادامه با بیان اینکه زمان استعدادیابی این باشگاه بزودی اعلام خواهد شد، تأکید کرد: فوتبال آذربایجان معدن استعداد است و ما می‌خواهیم از پتانسیل موجود نهایت بهره را ببریم.

نظامی‌خواه افزود: درهمین راستا، از بازیکنان تبریز و شهرستان‌های استان و همچنین استان‌های همجوار دعوت می‌کنیم تا در طرح‌های استعدادیابی ما شرکت کنند.

مسئول باشگاه صبامهر متذکر شد: هدف‌گذاری باشگاه بر مبنای بومی‌گرایی است و سعی می‌کنیم تا 100 درصد شاکله تیم بومی‌باشد. اگر احیانا در پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه شویم تنها در این صورت از نفرات غیربومی‌استفاده خواهیم کرد.

وی در خاتمه از مسئولان هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان و نیز باشگاه صبامهر و در راس آن مهرداد میرزائی‌پور مالک این باشگاه به دلیل حمایت از ورزش بانوان قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *