• 11:45 قبل از ظهر

  • 1400-05-26

  • کد خبر: 15024

آناج گزارش می‌دهد؛

استعداد پارس‌آبادی، قربانی منصوریان در تراکتـور!

بازیکن جوان فوتبال تبریز می‌گوید در فصل گذشته با تصمیم دقیقه نودی علیرضا منصوریان از این تیم رفتنی شده و سر از لیگ دسته سه درآورد!

به گزارش آناج، پس از انتشار گزارش علیرضا جباری، بازیکن بومی و جوان فوتبال تبریز که در آخرین روزهای نقل‌وانتقالات تابستانی لیگ بیستم با نظر علیرضا منصوریان از تراکتور کنار گذاشته شد، یکی دیگر از بازیکنان سابق این تیم طی تماسی با خبرنگار ما از سرنوشت مشابه خود گفت.

این بازیکن با نام «امیررضا نورزاده» اصالتاً اهل شهرستان پارس آباد مغان است که فوتبالش را از تیم ذوب‌آهن اردبیل شروع کرده و سابقه دعوت به تیم ملی نوجوانان و جوانان و بازی در تیم‌های پاس و مقاومت تهران را در کارنامه دارد.

او می‌گوید بعد از پایان خدمت سربازی در تیم مقاومت از تیم‌های امید استقلال، ماشین‌سازی و نساجی پیشنهاد دریافت کرده بود اما بخاطر علاقه خود به تراکتور در تمرین امیدهای این تیم شرکت کرده که توسط قادر رحیم‌زاده به این تیم انتخاب شد.

نورزاده ۲۳ ساله که یک هافبک-مهاجم است، در امیدهای تراکتور روند رو به رشدی داشت و به سرعت به تیم بزرگسالان رسید. او تنها پس از یک نیم‌فصل بازی در تیم امید تراکتور با درخشش در این تیم نظر ساکت الهامی را جلب کرده و به تیم اصلی راه یافت.اما این بازیکن که در پرتاب اوت تبحر داشته و مدعی‌ است پس از نادر محمدی دومین پرتاب‌ها را در فوتبال ایران دارد (فیلم گل‌ها و پرتاب‌های نورزاده را اینجا ببینید)، مانند برخی دیگر از بازیکنان بومی مورد بی‌توجهی علیرضا منصوریان قرار گرفت و قربانی تصمیم دقیقه نودی این سرمربی شد.

او که در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات پشت درهای خروجی تراکتور قرار گرفت، در ادامه به تیم نود ارومیه پیوست و با توجه به محرومیت این تیم در نقل‌وانتقالات سر از لیگ سه و تیم آرتام تبریز درآورد.

نورزاده معتقد است برای حفظ آمادگی خود چاره‌ای جز بازی در لیگ سه نداشت و درحال حاضر نیز از چند تیم دسته اولی پیشنهاد دارد. او امیدوار است تا با اثبات شایستگی‌هایش بار دیگر به تراکتور بازگشته و در این تیم بازی کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تراکتور دست زنوزی داره نابود میشه.. این یه واقعیت تلخه… اون تراکتور کلوب همش هشدار میداد همه بهش گفت دلاله!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.