• 7:07 بعد از ظهر

  • 1400-05-11

  • کد خبر: 14415

در گفت‌وگو با آناج مطرح شد؛

ملی‌پوش تیروکمان تبریز: هدفم حضوری شایسته در مسابقات جهانی است

بانوی ملی‌پوش تیراندازی با کمان تبریز گفت: هدفم حضوری شایسته در مسابقات جهانی است و برای کسب مقام در این مسابقات تلاش خواهم کرد.

به گزارش آناج، بیتا عاشق‌زاده، بانوی جوان و آینده‌دار تبریزی در رشته تیراندازی با کمان است که با قهرمانی در مسابقات کشوری به تیم ملی جوانان انتخاب شد و قرار است همراه با این تیم در رقابت‌های جهانی لهستان شرکت کند.

وی در آستانه اعزام به این رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: من متولد 1381 هستم و حدود 4 سال است که در رشته تیراندازی با کمان فعالیت می‌کنم و در حال حاضر عضو تیم ملی کامپوند جوانان کشور هستم.

عاشق‌زاده با اشاره به عناوین قهرمانی خود خاطرنشان شد: مقام‌های برتر در مسابقات انتخابی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان، رقابت‌های المپیاد، استعدادهای برتر و شمالغرب کشور از جمله عناوینی است که تاکنون کسب کرده‌ام.

وی درباره وضعیت اردوی تیم ملی گفت: خوشبختانه شرایط اردویی تیم ملی خیلی خوب است و تلاش می‌کنیم تا با انجام تمرینات مناسب خود را برای حضور در مسابقات جهانی لهستان آماده کنیم.

کماندار ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: تمرینات ما در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود و بیشتر تمرکزمان در این تمرینات روی بهبود رکوردها معطوف است. خداراشکر آمادگی مطلوبی دارم.

عاشق‌زاده با بیان اینکه مسابقات جهانی لهستان اولین مسابقه و تجربه برون مرزی‌اش خواهد بود، مطرح کرد: امیدوارم که نماینده خوبی برای شهر و کشورم باشم. هدف من حضوری شایسته است و برای کسب مقام تلاش خواهم کرد.

وی در مورد رقبای خود در این مسابقات اعلام داشت: شناخت چندانی از آن‌ها ندارم اما با توجه به سطح برگزاری مسابقات، نفراتی که در این رویداد شرکت خواهند کرد، قطعاً از کیفیت فنی بالایی برخوردار خواهند بود.

این کماندار مستعد تبریزی گفت: جا دارد از هیات تیراندازی با کمان استان، خانواده و مربیانم تشکر کنم، مخصوصاً از آقای دکتر قبادی و اسلامی‌که پیگیر شرایط تمرینات و اردوهایم هستند و همیشه به پیشرفت من کمک کرده‌اند.

وی در خاتمه اذعان کرد: معتقدم جایگاهی که الان دارم را مدیون زحمات‌ این عزیزان هستم و امیدوارم که با عملکرد خوبم زحمات آن‌ها را جبران کرده و شرمنده‌شان نشوم.

گفتنی است، مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان هفته آینده به میزبانی کشور لهستان برگزار خواهد شد و تیم ملی تیراندازی با کمان جوانان کشور روز شنبه – 16 مرداد ماه – عازم این مسابقات خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    این بانو باعث افتخار ما ایرانی‌ها مخصوصا آذربایجانی ها هست
    آرزوی موفقیت و سربلندی براشون داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *