• 9:58 قبل از ظهر

  • 1400-05-04

  • کد خبر: 14170

حبّ اهل‌بیت(ع)؛ پیوند ناگسستنی اقوام ایرانی

متفکرآزاد گفت: حب اهل بیت(ع) و بیرق اباعبدالله(ع) پیوند ناگسستنی بین خون‌‌‌های آذربایجانی، خوزستانی، بلوچ، فارس، خراسانی و… ایجاد کرده و آنهایی که ذات خود را در مخالفت با عَلَم اهل بیت(ع) بروز می‌دهند، در واقع مرگ سیاسی و نابودی خود را تضمین می‌کنند.

به گزارش آناج به نقل از تبریز بیدار،روح‌الله متفکرآزاد عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به هتک حرمت پرچم اباعبدالله(ع) و ایجاد انحراف در مسیر مطالبات مردم خوزستان اظهار داشت: حلقه اتصال همه اقوام ایرانی و عامل عزت و قوام ملی ما اهل بیت(ع) هستند.

وی افزود: حب اهل بیت(ع) و بیرق اباعبدالله(ع) پیوند ناگسستنی بین خون‌‌‌های آذربایجانی، خوزستانی، بلوچ، فارس، خراسانی و… ایجاد کرده و آنهایی که ذات خود را در مخالفت با عَلَم اهل بیت(ع) بروز می‌دهند، در واقع مرگ سیاسی و نابودی خود را تضمین می‌کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر اینکه بیرق امام حسین(ع) در سینه‌‌‌های مردم آذربایجان جای دارد، افزود: مردم تبریز و آذربایجان در کنار مردم نجیب خوزستان بوده و خواستار رسیدگی سریع مسئولین ذیربط به مشکلات آن خطه قهرمان پرور هستند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی‌ضمن تاکید بر رفع مشکلات خوزستان با پیگیری مسئولین، تصریح کرد: سوءاستفاده کنندگان و وابستگان به ایادی بیگانه، با جسارت به ساحت اهل بیت(ع) خود را رسوا کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *