• 1:11 بعد از ظهر

  • 1400-05-02

  • کد خبر: 14112

معرفی برترین‌های مسابقات پرورش اندام در تبریز

پرونده مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی باشگاهای استان آذربایجان‌شرقی در تبریز با شناخت نفرات برتر بسته شد.

به گزارش آناج، مسابقات پرورش‌ اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار قهرمانی باشگاههای استان آذربایجان شرقی به مناسبت دهه ولایت و امامت به مدت دو روز در مورخه‌های ۳۱ تیر و اول مردادماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر در فرهنگسرای الغدیر تبریز برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها ورزشکاران به مصاف حریفان خود رفتند و در نهایت با معرفی قهرمانان و برترین‌های هر دسته معرفی شدند.

نتایج مسابقات فیزیک به شرح زیر می‌باشد:

پرورش اندام

پیشکسوتان
امیر محمدی – حسین عظما – عباس آزادی اصل

جوانان
۷۵+کیلو: وحید جباریان – محمد سیف‌زاد – ابوالفضل مرادی
۷۵_کیلو: بهنام عبدالله‌زاده – احسان اکبرپور – همایون خداقلی‌زاده

بزرگسالان
۶۰ کیلو: همایون خدا قلی‌زاده – محمدامین عرفانی‌راد – محمد خطیب
۶۵ کیلو: حسین برخوردار – امین قانع شاد – بهنام عبدالله‌زاده
۷۰ کیلو: رسول شکرزاده – ابراهیم حسینی مقدم – احد حسنی
۷۵ کیلو: حسن جعفری – امیر شجاعی‌زاده – حسین نیا پاک
۸۵ کیلو: امیر قیامی‌– وحید مصطفی‌پور – بهزاد شریفی
۹۰ کیلو: ابوالفضل صدقی – علیرضا غلامی‌– هاشم مروتی
۹۵ کیلو: مبین رضایی – علی فرهناک – سهند فرشباف
۱۰۰ کیلو: صابر کیانی – حجت اسکویی – محسن ساغری
۱۰۰+کیلو: آرش شریفی – امید نزاکت – قاسم پیرانی

بادی کلاسیک
دسته اول: وحید یعقوبی – سلیمان آزموده – شایان منافی
دسته دوم: رسول بخشایی – مهدی پناهنده – علیرضا عبدی
دسته سوم: جواد مهری‌پور – حسن باقریان – حسن رازپوش
دسته چهارم: فرید پاسبان – سعید شکاری – رامین قربانی
دسته پنجم: مسعود علی‌پور – رامین عظیم‌زاده – امین صباری

فیزیک
دسته اول: محمود زارع – مجتبی فرهادی‌فر – مرتضی یوسفی
دسته دوم: پویا راثی – امیر حسین خیرالهی – مهران خورشیدی
دسته سوم: محمدحسین خوشدونی – سعید سلامی‌آذر – محمدرضا ساکن
دسته چهارم: عمران منوچهری – محمد دیبایی – الشن عطاپور
دسته پنجم: علی حملبر زنوزی – رضا خرمی‌– سجاد همه کس

فیزیک کلاسیک
مهدی نجفی شاملو – میلاد نوروزی – محمدعلی بایرامی
محمد طالبی – مهدی عباس‌زاده – مهران جوان‌پور
جواد جوادی‌پور – شهریار محمودی – علیرضا خسروی
محمد محمددوست – داود کشتی‌آذر – آرمین میرابی

ماسکولار
امین مرتضوی – حامد عمرانی – مجتبی فاتحی

نتایج تیمی‌
پرورش‌اندام: تیم ویوا – تیم مولا – تیم مکث و تابانی
بادی کلاسیک: تیم مولا – تیم مکث – تیم تابانی
فیزیک: تیم مولا – تیم مکث – تیم ویوا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *