• 9:39 بعد از ظهر

  • 1400-05-02

  • کد خبر: 14109

در نشست هیات انجمن ورزش‌های رزمی مطرح شد؛

امیدواری به اوج‌گیری ورزشکاران رزمی‌آذربایجان‌شرقی

دومین نشست هیات رئیسه هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی‌آذربایجان‌شرقی با حضور ریاست فدراسیون و با محوریت رونمایی از لوگو و اهدای احکام در تبریز برگزار شد.

به گزارش آناج، در این نشست که اعضای هیأت رئیسه انجمن ورزش‌های رزمی‌استان آذربایجان‌شرقی و معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند، یوسف بهتری، رئیس فدراسیون طی سخنانی از اهداف و برنامه‌های آتی این فدراسیون در استان آذربایجان‌شرقی سخن گفت.

وی در بخشی از سخنانش با تمجید از رییس جدید هیأت استان گفت: امیدوارم با حضور جناب جاویدان بتوانیم شاهد گسترش، پویایی و اوج‌گیری دوباره ورزشکاران رزمی‌استان در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

در این جلسه، یوسف جاویدان، رئیس هیأت انجمن ورزش‌های رزمی‌استان نیز از توجه ویژه ریاست فدراسیون تقدیر کرد و افزود: سعی داریم تا با بهره‌مندی از تمامی‌داشته‌هایمان در همه حوزه‌ها و استفاده از پیشکسوتان، قهرمانان و بزرگان این رشته، تحولی چشمگیر در فعالیت رشته‌های تحت پوشش انجام دهیم و آذربایجان‌شرقی را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

تنی چند از قهرمانان نامی‌رشته‌های رزمی‌نیز در این نشست به ایراد سخن پرداختند.

حسین نجفی قهرمان ارزنده کشورمان با تشکر از ریاست فدراسیون و رییس جدید هیأت ورزش‌های رزمی‌استان اظهار امیدواری کرد تا در سایه حمایت‌های بی‌بدیل فدراسیون و تلاش‌های مدیریت ورزشی‌ شاهد شکوفایی و درخشش ورزشکاران استان در رقابت‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

شایان ذکر است که احکام مدیریتی منتخبین نیز در پایان این نشست که همراه با رونمایی از لوگوی جدید هیأت بود، اهدا گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *