• 6:37 بعد از ظهر

  • 1400-04-18

  • کد خبر: 13480

اکبرپور: بازی سختی با فولاد داریم/ بازیکنانم از دیدارهای گذشته روحیه گرفته‌اند

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز عنوان کرد که این تیم فردا و در روزی که اهواز گرم‌ترین روز خود را سپری خواهد کرد، بازی سختی با فولاد خواهد داشت.

به گزارش آناج، علیرضا اکبرپور پیش از دیدار تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی با فولاد سخت است، چون می‌دانیم آنها یکی از بهترین تیم‌های لیگ هستند. فکر کنم فردا گرم‌ترین روز سال در اهواز باشد و طبیعی است بازی سختی داشته باشیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این دو هفته بازی‌های سنگینی برابر سپاهان و مس رفسنجان انجام دادند. فاصله بین بازی‌ها کم است و نتوانستیم آنچنان تمرین کنیم. فولاد را آنالیز کرده‌ایم و به این امید به اهواز آمده‌ایم که به مانند دیدارهای گذشته خودی نشان دهیم. بازیکنان ماشین‌سازی از دیدارهای گذشته روحیه مضاعفی گرفته‌اند و امیدوارم فردا با دست پر از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: اسدی در دیدار با مس رفسنجان مصدوم شد و فکر نکنم به این بازی برسد. نفرات دیگری که جایگزین کرده‌ایم نشان داده‌اند توانایی جنگیدن دارند. محروم نداریم، اما بازیکنانی داریم که همراه ما نیامده‌اند. نام آنها را قبلاً آورده‌ایم و دیگر نیاز نیست دوباره نامی‌از این بازیکنان ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *