• 10:23 قبل از ظهر

  • 1400-04-01

  • کد خبر: 12854

قهرمانی امیدهای تراکتور نقطه عطف این باشگاه خواهد بود

بازیکن سابق تیم‌های ملی پایه گفت: قهرمانی تراکتور در لیگ امیدهای کشور می‌تواند نقطه عطفی در فعالیت‌های این باشگاه به شمار رود.

علی مبارکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی آناج اظهار داشت: من سابقه بازی با تیم‌های پایه امید ملوان ‌و چند تیم دیگر برابر تراکتور را دارم و باید بگویم تراکتور در رده‌های پایه همیشه بازیکنان خوبی را داشته و از تیم‌های مطرح ایران بوده است، اما کمتر در تیم بزرگسالان به این بازیکنان اعتماد شده است.

وی گفت: قهرمانی امیدهای تراکتور می‌تواند نقطه عطفی برای فوتبال این باشگاه به شمار رود و با توجه به استفاده بازیکنان جوان توسط رسول خطیبی، می‌توان شاهد حضور بازیکنان بیشتری از تیم امید تراکتور در تیم بزرگسالان این باشگاه بوده و روند این باشگاه به سمت بومی‌سازی پیش رود.

بازیکن سابق تیم‌های ملی پایه تأکید کرد: قطعا در آینده از بازیکنان تیم امید تراکتور بیشتر خواهیم شنید و تعدادی از این بازیکنان حتی به تیم ملی راه خواهند یافت به شرطی که به آنها در رده بزرگسالان میدان داده شود و خوشبختانه رسول خطیبی سرمربی تیم تراکتور در استفاده از بازیکنان جوان مهارت داشته و می‌تواند این باشگاه را به قطب بازیکن پروری تبدیل نماید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *