• 8:39 بعد از ظهر

  • 1400-03-28

  • کد خبر: 12743

دولـتِ اِخـلال!

آخرین اخلال گری دولت روحانی صبح 28 خردادماه 1400 و در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر به ثبت رسید.

گروه سیاسی آناج؛ دولت حسن روحانی درحالی آخرین روزهای عمر خود را سپری میکند که بی تدبیری‌‌‌های محض در دوران وی به اوج خود رسید. دولت روحانی رکورددار اخلال در زندگی مردم است. مردم ایران را در روزهای حساس به سختی انداخته و خسارتهای جبران ناپذیری را تحمیل کرده است.
اوج اخلال دولت روحانی در ماجرای بنزین بود. در موضوعات اقتصادی نیز دولت تدبیر و امید ضعیف ترین کارنامه را به خود اختصاص داده. آخرین اخلال گری دولت روحانی صبح 28 خردادماه 1400 و در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر به ثبت رسید.

مشکلات عدیده موجود در صبح تا ظهر روز انتخابات اعم از مشکلات سخت افزاری و نر افزاری اخذ رای، نبود تعرفه، ناهماهنگی مجریان انتخابات موجب شد عملا بخشی از مردم که زمان صبح را برای حضور پای صندوق‌های رای انتخاب کنند، از حضور در انتخابات صرف نظر کنند. هرچند مشکلات ایجاد شده، تاثیر جدی در عزم مردم برای حضور در انتخابات نداشت اما عملا بخشی از انتخابات دچار اخلال شد.

به گفته یکی از کارمندان وزارت کشور که نخواست نامش فاش شود، در دولت‌ها و انتخابات قبل، چند ماه مانده به انتخابات دوره‌ها و مانورهای متعددی برای آموزش و شناسایی ایرادات احتمالی برگزار میشد که این موضوع در انتخابات اخیر به هیچ وجه عملی نشد.

رهبر انقلاب روز چهارشنبه در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم ایران از هوشیاری دست اندرکاران انتخابات سخن گفته و نگرانی خود را از کمبود تعرفه و برخی مشکلات در فرآیند انتخابات اعلام کرده بودند.

انتهای پیام/

 

کلید واژه‌ها:

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *