• 12:29

  • 1400-03-27

  • کد خبر: 12673

دعوت مالک تراکتور از مردم برای حضور در انتخابات/ ما یاران آن «مرد میدان» هستیم

مالک باشگاه تراکتور تبریز با انتشار بیانیه‌ای از مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری در روز ۲۸ خرداد ماه دعوت کرد.

به گزارش آناج، متن بیانیه محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتور  به شرح زیر است:

«انتخابات در یک روز انجام می‌شود اما اثر آن تا چند سال باقی می‌ماند»
مقام معظم رهبری

ملت بزرگ ایران در خرداد موعودِ دیگری که فرصت مشارکت در سرنوشت خود را پیدا کرده‌اند، با تأسی از رهنمودهای حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مقام عظمی ولایت؛ پاسخی کوبنده به دشمنان خود خواهند داد.

دشمنان انقلاب اسلامی که در سال‌های گذشته از هیچ اقدام خصمانه‌ای علیه مردم ایران دریغ نکرده و همواره عناد و دشمنی خود با ایران و ایرانیان را علنی ساخته‌اند، حال تمامی ترفندهای خود را برای دلسردی از مشارکت در انتخابات به کار گرفته‌اند؛ سعی آنان بر این است تا با بد نام کردن نظامِ مقدس جمهوری اسلامی در بین آحاد مردم، بذر نفاق و کینه را در جامعه بکارند و مشارکت در انتخابات را اقدامی بیهوده جلوه دهند.

این در حالی است که مردم ایران در سال‌های گذشته با بهره‌گیری از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب؛ اسیر کینه‌توزی‌های دشمنان قسم‌خورده خود نشده و در هر میدانی که احساس نیاز وجود داشته، حاضر بوده و سیلی محکمی را به بدخواهان خود زده‌اند.

در شرایط حساس کنونی، صحنه انتخابات به آوردگاهی مهم و روزی سرنوشت‌ساز برای ملت شریف ایران تبدیل شده است. 28 خرداد ماه بی‌شک در تاریخ ایران به‌عنوان روزی فراموش نشدنی ثبت خواهد شد؛ به‌عنوان روزی که استکبار جهانی و امپریالیسم غربی با آن همه هزینه‌های دلاری، جنگ رسانه‌ای و تبلیغات گسترده، همانند همیشه مقابل مردم غیور ایران زانو زده و مغلوبِ وحدت، یکدستی و همدلی آنها خواهند شد.

ملتِ بزرگ ایران! ما یاران آن «مرد میدان» هستیم. در این برهه، بیش از هر زمان دیگری به جلوه‌هایی از هشت سال دفاع مقدس نزدیک شده‌ایم. همان‌طور که در آن مقطع کلِ دنیا علیه‌مان بسیج شدند، اما حضور جوانان در جبهه‌های حق علیه باطل، پیروزی را از آن ما کرد، حالا هم همه دنیا مقابل ایران ایستاده‌اند و امروز خط مقدم جبهه ما، صندوق‌های رأی هستند. بی‌شک مردم ما با پیشوایی رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظرِ حضرت ولی‌عصر (عج) از این میدان هم سربلند بیرون خواهند آمد.

اگر در طول هشت سال دفاع مقدس برای جلوگیری از ورود بیگانگان به کشورمان جنگیدیم، در این مقطع برای یک انتخابِ اصلح می‌کوشیم. در آن مقطع خاک خوردیم تا خاک ندهیم و حالا رأی می‌دهیم تا اسیرِ انتخابی اشتباه نشویم.

پیشرفت، آبادانی، آزادی و عاقبت بخیری ایران، امروز در گرو تصمیم ملت‌مان است؛ پس روز جمعه با حضور در پای صندوق‌های رأی حماسه دیگری را خلق کرده و فرصت تقویت قدرت نرم نظام اسلامی را مغتنم می‌شماریم و با حضور پرشور، با بصیرت و آگاهانه خود در پای صندوق‌های رأی اتحاد، ولایت‌پذیری، اقتدار و همدلی را به نمایش می‌گذاریم.

در همین راستا به کسی رأی می‌دهیم که برای ما اتحاد و حفظ یکپارچگی میهمن‌مان را به ارمغان بیاورد. همگان می‌دانند که بنده حقیر نه سیاسی هستم و نه به جناحی خاص وابستگی دارم. من صرفاً یک بیزینسمن و صنعتگر هستم. ولی هم‌اکنون بر خود تکلیف می‌دانم تا دانسته‌ها و فهم خود را به عرض شما ملت بزرگ برسانم.

کشور ما و مردم عزیزمان در سال‌های اخیر از تضاد منافع و ضعف مدیریت ضربه‌های جبران‌ناپذیری را تحمل نموده است. لذا موفقیت و پیشرفت در اتحاد و مدیریت یکپارچه بوده و در آن زمان است که از نظر اقتصاد داخلی و بین‌المللی و روبط بین‌الملل پیشرفت می‌کنیم. اگر در داخل خانواده‌ای اختلافی باشد، یقیناً تمام اعضای آن خانواده ضرر می‌کنند.

پس در 28 خرداد برای اتحاد و یکپارچه شدن بیشتر و با نگاه ملی و انقلابی به پای صندوق رأی رفته و رأی خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.