• 5:45 بعد از ظهر

  • 1399-09-10

  • کد خبر: 1231

بیانیه انجمن علمای اهل‌بیت ترکیه در محکومیت ترور شهید فخری‌زاده

بیانیه انجمن علمای اهل‌بیت ترکیه در محکومیت ترور شهید فخری‌زاده

گروه ترکیه و قفقاز آناج: انجمن علمای اهل بیت ترکیه، در بیانیه‌‌ای ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته ایرانی تأکید کرد: محسن فخری‌زاده از دانشمندان برجسته جمهوری اسلامی‌ایران، در نتیجه حمله مسلحانه در  اطراف تهران به شهادت رسید. این قتل دردناک، از یک سو، ما را بسیار غمگین کرده و از طرف دیگر، […]

گروه ترکیه و قفقاز آناج: انجمن علمای اهل بیت ترکیه، در بیانیه‌‌ای ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته ایرانی تأکید کرد:

محسن فخری‌زاده از دانشمندان برجسته جمهوری اسلامی‌ایران، در نتیجه حمله مسلحانه در  اطراف تهران به شهادت رسید.

این قتل دردناک، از یک سو، ما را بسیار غمگین کرده و از طرف دیگر، مخالفت ما را نسبت به جبهه امپریالیست – صهیونیست افزایش داده است.

آمریکا و اسرائیل، به عنوان سرمنشأ اشرار در جهان، توان مقابله در زمینه‌های جنگ و فناوری را نداشته و با بی‌رحمی‌دانشمندان را به شهادت می‌رسانند.

با این وجود باید بدانیم که خون هر شهیدی، پرده‌های جهل را کنار خواهد زد و وجدان‌های خواب‌آلود را بیدار خواهد کرد و این بیداری ارمغان پایان ستمگران را به دنبال خواهد داشت.

آمریکا و عوامل آن، با این قتل‌ها به دنبال اهداف شوم خود هستند.

کشور ترکیه در کنار دیگر کشورهای مسلمان، از ده‌ها سال قبل قربانی ترورهای ناجوانمردانه استکبار شده‌اند و ما هم این اقدامات تروریستی را محکوم می‌کنیم.

این اقدامات تروریستی علیه دانشمندان برای جلوگیری از توسعه کشورهای اسلامی‌و حفظ انحصار فناوری در غرب انجام می‌شود.

دانشمندان مسلمان با اهمیت دادن به انواع پیشرفت‌های علمی‌در مقابل این اقدامات ایستادگی خواهند کرد.

ما این شهادت را در وهله اول به محضر امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و نائب به حق ایشان، امام خامنه‌ای و همه مردم آزادیخواه جهان و خانواده این شهید تبریک و تسلیت می‌گوییم.

در حالی که ما این قتل خائنانه را به شدت محکوم می‌کنیم اما اعلام می‌کنیم که همه مسلمانان باید در برابر آمریکا و صهیونیست‌ها واکنش نشان دهند زیرا آن‌ها به هیچ‌کدام  از ارزش‌های بشردوستانه پایبند نبوده و تنها به دنبال ایجاد فساد و حکومت در جهان هستند.

انجمن علمای اهل بیت ترکیه

استانبول

۲۰۲۰/۱۱/۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *