• 12:17 قبل از ظهر

  • 1400-03-09

  • کد خبر: 11660

در تذکرات اعضای شورا مطرح شد؛

حقوق بگیر ستاد انتخاباتی در شهرداری

در جلسه امروز شورای شهر تبریز سه تن از اعضا به تشریح چند تذکر پرداختند.

به گزارش آناج، محمدحسن اسوتچی در جلسه امروز شورای شهر در تذکری عنوان کرد: شورا نامه ردیف بودجه اسمی‌تامین نیرو را به من نمی‌دهند اما به دیگران که به ریاست آقای دبیری رای دادند، این بودجه را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: دونفر از کارمندان شهرداری در هیئت فوتبال هستند و اسما مامور هستند در حالیکه از شهرداری حقوق می‌گیرند و این خلاف قانون است.

عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: یک نفر به نام میرزایی چون در ستاد آقای دبیری بودند بدون اینکه در شهرداری کار کند از شهرداری حقوق می‌گیرد، هرچه زودتر در این خصوص پاسخ دهید.

محرم محمدزاده هم طی تذکری اظهار داشت: مدت‌ها است برخی شهروندان از طریق جمع آوری ضایعات امرار معاش می‌کنند اما برخی افراد سودجو که معلوم‌نیست از کجا حمایت می‌شوند با زور ضایعات جمع آوری شده را از آنها به قیمت پایین می‌گیرند و با قیمت بالا می‌فروشند و کسی جوابگوی این‌ها نیست که باید بدانیم چه کسی و با کدام مجوز این قشر را اذیت می‌کنند‌.

وی افزود: بعد از شیوع کرونا اعتبار کارت شهری تاکسیرانان به اتمام رسیده ولی شهرداری اعتبار کارت را تمدید نمی‌کند تا پول آن را دریافت کند در این شرایط کرونایی تجمیع رانندگان تاکسی درست نیست و باید به صورت غیر حضوری و رایگان به مدت یکسال اعتبار کارت شهری‌ها تامین شود.

محمدزاده تاکید کرد: آسفالت مسیر کوجوار مناسب نیست که باید به آن رسیدگی شود.

محمدباقر بهشتی هم در پاسخ به اسوتچی عنوان کرد: بودجه اسمی‌را به خاطر اینکه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه هستم به من دادند که البته این بودجه اسمی‌را قبول ندارم.

وی ادامه داد: چیزی به نام معاونت برنامه‌ریزی در شهرداری وجود ندارد و در بودجه اسم، اسم و کد ملی افراد را به من داده‌ بودند! اینها به چه درد من می‌خورد؟ کارمندان معاونت برنامه‌ریزی شورا را مسخره کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *