• 3:23 بعد از ظهر

  • 1400-03-06

  • کد خبر: 11557

فولاد و تراکتور

یک رسانه آماری منتشر کرد؛

آنالیز عملکرد فیزیکی تراکتوری‌ها برابر فولاد + اینفوگرافی

گزارشی از عملکرد فیزیکی بازیکنان تراکتور در بازی با فولاد خوزستان بر اساس دو مولفه دوندگی و سرعت را در این خبر می‌خوانید.

به گزارش آناج، رسانه آماری «متریکا» با استخراج داده‌های فیزیکی و آمادگی جسمانی دیدار تراکتور مقابل فولاد خوزستان، اطلاعاتی از میزان دوندگی و سرعت بازیکنان تراکتور در این دیدار منتشر کرد که بر اساس پردازش تصویر ویدیویی بازی به‌کمک هوش مصنوعی تهیه شده است و به شرح زیر می‌باشد:

بیشترین مسافت طی شده توسط بازیکنان تراکتور

در بازی تراکتور مقابل فولاد، هافبک‌های هجومی‌تراکتور بیشتر از سایر بازیکنان این تیم دویدند. محمد قادری و سامان نریمان‌جهان که در آرایش ۴۴۲ لوزی، ۲تا از ۳راس جلویی خط هافبک تراکتور را شکل می‌دادند، مسافتی بیش از ۱۰ کیلومتر را در این بازی طی کردند. ابوالفضل رزاق‌پور راس دیگر خط هافبک نیز تا پیش از تعویض شدن، نزدیک به ۱۰ کیلومتر دوید.

آمار دوندگی بهترین بازیکن تراکتور

محمد قادری، بهترین بازیکن تراکتور در هفته بیستم بود. قادری که بر اساس سیستم امتیازدهی نرم‌افزار متریکا، بازیکن برتر زمین در این بازی بود، نزدیک به ۶ درصد از مسافتی که طی کرد را با سرعت بالای ۲۰ کیلومتر بر ساعت و در محدوده فعالیت‌های شدت بالا و استارت‌های انفجاری گذراند.

سرعت لحظه‌ای بازیکنان تراکتور؛ تیموری سریع‌ترین شد

بالاترین سرعت لحظه‌ای بازیکنان تراکتور در بازی معوقه از هفته بیستم را میثم تیموری کرده است. تیموری بالاتر از قادری، تیکدری، بابایی، نریمان‌جهان و سایر بازیکنان سرعتی تراکتور، سریع‌ترین بازیکن این تیم در بازی پیش از تعطیلات لیگ برتر بود. نکته جالب در این لیست، حضور حمید بوحمدان در میان سریع‌ترین بازیکنان تراکتور در این بازی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *