• 10:45 قبل از ظهر

  • 1400-02-31

  • کد خبر: 11185

علیرضا جلیلی

در گفت‌وگو با آناج مطرح شد؛

تراکتور شوک تازه می‌خواهد/ مدیران این تیم باید بدانند در چه تیمی‌خدمت می‌کنند

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور با انتقاد از عملکرد شاگردان رسول خطیبی در بازی‌های اخیر عنوان کرد که این تیم به شوک جدیدی نیاز دارد.

علیرضا جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج ضمن اشاره به نتایج ضعیف تیم تراکتور اظهار داشت: تراکتور در چند سال اخیر نوسان زیادی داشته و متاسفانه مثل گوشت قربانی شده است. معتقدم مشکلات مدیریتی امان تراکتور را بریده و تصمیماتی که در این راستا اتخاذ شده، پشتوانه فکری نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که مدیریت بالای سر تیم نباشد همان سوءمدیریت است و تراکتور در طول یکسال گذشته از این موضوع رنج برده است. از سویی، مدیرعاملی هم که برای این باشگاه انتخاب شد، تخصص لازم را نداشت و طبیعی است که در چنین شرایطی تیم به مشکل می‌خورد.

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور در مورد ناکامی‌این تیم در جام حذفی نیز گفت: متاسفانه تراکتور در برابر آلومینیوم اصلاً بازی خوبی به نمایش نگذاشت و انتظارات را برآورده نکرد. همین نشان می‌دهد که حال تراکتور از نظر روحی و روانی خوب نیست و نیاز به شوک جدیدی دارد.

جلیلی با بیان اینکه بازیکنان تراکتور مقابل آلومینیوم از نظر تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشتند، متذکر شد: این عملکرد برای تیمی‌مثل تراکتور به هیچ عنوان قابل قبول نیست چراکه این تیم، تیم بزرگی است و همیشه باید در اوج باشد.

وی درباره استعفای رسول خطیبی هم عنوان کرد: به نظرم مدیران این باشگاه ۲ راه بیشتر ندارند. یا اینکه با استعفای خطیبی موافقت کنند تا وضعیت تراکتور بدتر از این نشود و یا اینکه شجاعی و دژاگه را با خطیبی آشتی داده و تا پایان فصل با این سرمربی ادامه دهند.

هافبک سال‌های نه چندان دور تراکتور ادامه داد: البته خطیبی می‌تواند در صورت مخالفت با استعفا در بازی مقابل فولاد خودی نشان داده و با تغییرات فضا را عوض کند اما در صورت عدم نتیجه‌گیری قطعا باید جدا شود تا هر دو طرف بیشتر از این لطمه نبینند.

«تراکتور اسم و جایگاه بزرگی دارد و باید حرمت و شأن این تیم حفظ شود.» وی با ذکر این عبارت تاکید کرد: امیدوارم مدیران تراکتور بدانند در کجا هستند و به چه هواداران دلسوزی خدمت می‌کنند. در شأن این تیم نیست که چنین وضعیتی داشته باشد.

جلیلی در خاتمه صحبت‌هایش از تعلق خاطرش به این تیم گفت و اذعان داشت: من تعصب خاصی به تیم تراکتور دارم و جدا از اینکه زمانی در این تیم بازی می‌کردم و تعلق خاطر دارم، مثل یک هوادار نتایجش را پیگیری می‌کنم. تراکتور متعلق به هواداران است و امیدوارم که این تیم در همه مسابقات نتایج خوبی کسب کرده و طرفداران پرشمارش را خوشحال کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تراکور فقط به درد شخم زدن می خورد . بهترین کار برای تراکتور این است که زمین های کشاورزی را شخم بزند. تراکتور را چکار به فوتبال؟برو بابا دنبال شخم زدنت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *