• 11:39 قبل از ظهر

  • 1400-02-22

  • کد خبر: 10719

آناج گزارش می‌دهد؛

مس سونگون، یک قدم تا لمس جام/ رویای پوکر قهرمانی تعبیر می‌شود؟

نماینده فوتسال آذربایجان تنها یک گام با کسب چهارمین قهرمانی پیاپی خود در لیگ برتر فوتسال کشور فاصله دارد.

به گزارش آناج، آخرین هفته از مسابقات مرحله نهائی لیگ برتر فوتسال کشور فردا (پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) برگزار خواهد شد و تکلیف قهرمان این دوره از رقابت‌ها مشخص خواهد شد.

مس سونگون ورزقان با صدرنشینی در جدول این مسابقات نزدیک‌ترین تیم به کسب مقام قهرمانی است و به نوعی دست مسی‌ها در آستانه لمس جام قرار دارد.

این تیم که مدافع عنوان قهرمانی مسابقات به حساب می‌آید، در راند آخر پذیرای کراپ الوند خواهد بود که این بازی از ساعت 16 در سالن پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.

لاله‌های نارنجی آذربایجان درحالی برابر میهمان تهرانی صف‌آرایی خواهند کرد که کلید گنجه در دستان این تیم است و خود سرنوشت‌شان را خواهند نوشت.

یاران فرهاد فخیم در هفته گذشته با شکستن سد مقاومت صدر را از سن‌ایچ پس گرفتند و حالا یک قدم تا بدست آوردن چهارمین قهرمانی پیاپی خود فاصله دارند.

این درحالی است که در سوی دیگر، کراپ در دیدار قبلی خود مقابل فرش‌آرا به پیروزی پرگل خانگی دست یافت و این تیم نیز با برد به استقبال بازی فردا می‌آید.

یاران مهدی جاوید با ایستادن در جایگاه چهارم جدول هیچ شانسی برای قهرمانی ندارند و با هدف پایان دادن به کارشان با این جایگاه برابر مس صف‌آرایی خواهند کرد.

نکته امیدوارکننده برای مسی‌ها این است که نارنجی‌پوشان با وجود برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران، سالن پورشریفی را به جهنمی‌برای حریفان تبدیل کرده‌اند!

شاگردان علیرضا افضل و احمد باغبانباشی در فصل جاری در سالن خانگی خود شکست‌ناپذیر و بی‌رقیب بوده و جز یک مساوی، همه رقبا را از دم تیغ گذرانده‌اند.

مس سونگون برای تکمیل رویای پوکر قهرمانی به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد هرچند توقف این تیم نیز تحت شرایطی می‌تواند به تعبیر این رویا ختم شود.

نماینده آذربایجان در صورتی با تساوی یا باخت به مقام قهرمانی خواهد رسید که هر دو تیم گیتی‌پسند و سن‌ایچ در مصاف آخر با حریفانشان متوقف شوند.

با این حال، نارنجی‌پوشان اصلاً دوست ندارند که سرنوشت خود را به اما و اگر بسپارند و امیدوارند گام پایانی را نیز محکم برداشته و جشن قهرمانی را برپا کنند.

دیدار رفت دو تیم در الوند با پیروزی نزدیک 4 بر 3 مس سونگون خاتمه یافت و باید دید که این تیم موفق به دبل حریف در راه پوکر قهرمانی خواهد شد یا خیر؟

برنامه هفته پایانی از مرحله نهائی لیگ برتر فوتسال و جدول این رقابت‌ها به شرح زیر است:

پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه – ساعت 16

* مس سونگون ورزقان – کراپ الون؛ سالن پورشریفی تبریز
* گیتی‌پسند اصفهان – مقاومت البرز؛ سالن پیروزی اصفهان
* فرش‌آرا مشهد – سن‌ایچ ساوه؛ سالن شهید بهشتی مشهد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *