• 6:51 بعد از ظهر

  • 1400-02-21

  • کد خبر: 10712

بازیکن بومی محتشم در گفت‌وگو با آناج,

نشان دادیم در فوتبال غیرممکن وجود ندارد/ محتشم واقعی را از این به بعد ببینید

بازیکن بومی‌تیم محتشم تبریز پس از عملکرد خیره کننده این تیم در دور برگشت مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای حریفان خط و نشان کشید.

به گزارش آناج، تیم محتشم تبریز که در نیم‌فصل اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور بدون برد قعرنشین این مسابقات بود، در نیم‌فصل دوم متحول شده و کاری کرده است کارستان.

این تیم در 6 بازی آخرش با عملکرد فوق‌العاده 5 برد و یک مساوی از 18 امتیاز ممکن 16 امتیاز کسب کرده و بهترین تیم دور برگشت این مسابقات محسوب می‌شود.

سعید شکیب یکی از بازیکنان تأثیرگذار این تیم است که از مناطق پایین شهر تبریز فوتبال خود را شروع کرده و با 26 سال سن در پست هافبک تدافعی بازی می‌کند.

این بازیکن بومی‌در گفت‌وگو با خبرنگار ما از بازی دیشب محتشم و شرایط کلی تیمش صحبت کرد. او در این گفت‌وگو برای حریفان هم خط و نشان کشید که در زیر می‌خوانید:

بازی دیشب‌مان کاملاً یک‌طرفه بود و خداراشکر که در دقایق آخر فشار حملات‌مان به بار نشست و توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم.

خوشبختانه از زمان حضور سرمربی جدید نتایج خوبی گرفته‌ایم و در هفته‌های گذشته روی ریل برد افتاده‌ایم. ما هم‌قسم شده‌ایم تا حداقل سهمیه پلی‌آف را کسب کنیم.

درست است که در نیم‌فصل اول نتیجه نگرفتیم اما در نیم‌فصل دوم بهترین عملکرد را داشتیم و بیشترین امتیاز را جمع کردیم و نشان دادیم که در فوتبال غیرممکن وجود ندارد.

ما از روز اول بازی‌های خوبی برگزار کردیم و از همه لحاظ بخصوص فنی، برتر از حریفان‌مان بودیم ولی در بسیاری از بازی‌ها بدشانسی آوردیم و امتیازات زیادی را از دست دادیم.

محتشم واقعی را از این به بعد خواهید دید. دیگر آن تیم بدشانس نیم‌فصل اول نیستیم و الان تیم‌ها به تیم ما به چشم یک تیم قدرتمند و بی‌رقیب نگاه می‌کنند.

جا دارد از زحمات آقای مهندس مهدی‌زاده مالک باشگاه تشکر کنم که حمایت خوبی از بازیکنان بومی‌انجام می‌دهند. امیدوارم با صعود به لیگ یک بتوانیم زحمات ایشان را جبران کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *