• 3:46 بعد از ظهر

  • 1400-02-21

  • کد خبر: 10705

بررسی ادعای تراکتور در ماجرای دژاگه و شجاعی/ باشگاه و بازیکنان غیرحرفه‌ای

باشگاه تراکتور در حالی اعلام کرده که دو کاپیتان این تیم در مرخصی هستند که در حساس‌ترین برهه لیگ قرار داریم و قاعدتا این موضوع با اصول حرفه‌ای تطابق ندارد.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم، تیم فوتبال تراکتور در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر در تهران مقابل پیکان متوقف شد تا فرصت کم کردن اختلاف با تیم‌های بالای جدولی را از دست دهد. تراکتور در رده هفتم جدول قرار دارد و با ادامه این روند احتمالا سهمیه آسیا را برای فصل بعد از دست خواهد داد. در این وضعیت و در کوران مسابقات لیگ که نتایج آن برای سرخ‌پوشان تبریزی از اهمیت بالایی برخوردار است، غیبت شجاعی و دژاگه در تمرینات تراکتور پس از مسابقات آسیایی ابهام بزرگی است.

هرچند باشگاه تراکتور اعلام کرده این دو بازیکن با اجازه کادرفنی در مرخصی به سر می‌برند، اما شواهد خلاف این موضوع را نشان می‌دهد و طبق پیگیری‌ها کاپیتان‌های تراکتور به دنبال جلسه با مالک باشگاه و پیگیری مطالبات خود هستند.

دلیل غیبت شجاعی و دژاگه که سابقه بازی در سطح اول فوتبال دنیا را دارند، در مقطع کنونی هر چه باشد، ضرر آن به تیم تراکتور خواهد رسید و حتی شاید به قیمت از دست رفتن سهمیه آسیایی این تیم تمام شود. حال سوال این است که آیا باشگاهی حاضر می‌شود در حساس‌ترین زمان به بازیکنان خود بدون دلیل موجه مرخصی دهد؟ اگر باشگاهی این کار را انجام دهد قطعا بویی از حرفه‌ای‌گری نبرده است. از سوی دیگر بازیکنان حرفه‌ای هم بی‌دلیل در برهه‌ای حساس درخواست مرخصی نمی‌کنند مگر اینکه اتفاقی رخ داده باشد.

به نظر می‌رسد با گذشت 10‌ روز از غیبت این بازیکنان در تمرینات، باشگاه تراکتور باید به صورت شفاف دلیل این اتفاق را اعلام کند چرا که اعلام به مرخصی رفتن این دو بازیکن بیش از اینکه مورد قبول واقع باشد، بیانگر غیر حرفه‌ای بودن باشگاه و بازیکنان است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    لطفا با هواداران رو راست باشید . ما از مدیریت واحد حمایت میکنیم الان آقای خطیبی سرمربی هشتند پس بایستی تمامی امور بر طبق نظر ایشان باشد اگر آقایان دژاگه و شجاعی نمیوتوانند با خطیبی کار کنند لطفا شفاف بفرمایید ما هم با آرزوی موفقیت برای ایشان، بدرقه شان میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *