• 1:40 بعد از ظهر

  • 1400-02-21

  • کد خبر: 10693

حسن آذرنیا

آذرنیا مطرح کرد؛

خطیبی برای تراکتور برنامه پنج‌ساله دارد/ با شجاعی و دژاگه در حال مذاکره هستیم!

مدیر تیم فوتبال تراکتور ضمن اعلام حمایت هیئت‌ مدیره باشگاه از رسول خطیبی، بیان داشت که او برنامه پنج‌ساله در تراکتور دارد.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی‌باشگاه تراکتور، حسن آذرنیا درباره وضعیت تیم پس از دیدار مقابل پیکان، گفت: با تصمیم رسول خطیبی، پس از بازگشت تیم به تبریز، بازیکنان یک روز استراحت کردند و تمرینات از امروز (سه‌شنبه) زیر نظر کادر فنی از سر گرفته خواهد شد.

وی با تأکید بر موضع باشگاه درباره حمایت از رسول خطیبی، یادآور شد: رسول خطیبی برای تراکتور برنامه پنج‌ساله دارد و هیات‌مدیره نیز قاطعانه از او حمایت می‌کند. خطیبی با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

مدیر تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: در لیگ قهرمانان آسیا موفق به صعود از گروه شده‌ایم و روند تیم خوب است. ان‌شاءالله در هفته‌های آینده در لیگ برتر نیز نتایج درخشان تراکتور آغاز می‌شود.

آذرنیا در مورد آخرین وضعیت مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، گفت: این دو بازیکن با ما تا پایان فصل قرارداد دارند و باشگاه به‌صورت عام از کلیه طرفین قرارداد با خود درخواست دارد که ضمن احترام به تصمیمات هیات مدیره و کادرفنی، رفتارهای خود را با مقررات و مفاد قرارداد فی‌مابین تطبیق دهند. در همین راستا باشگاه با شجاعی و دژاگه برای اخذ هماهنگی بیشتر آنها با تصمیمات قانونی هیات مدیره و کادرفنی در حال مذاکره و تفاهم است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    این خطیبی تا آبروی آذربایجان رو نبره ولکن نیست، داداش دوتا برد تو آسیا آوردی به لطف بازیکنا الان کاری کردی کاپیتانها یکی یکی رفتند همانطور که قبلا کیانی رو فراری داداشی، آقا نمیخوای بازیشون بدی نده ولی احترام نگهدار، با احترام برخورد کن.
    آبرومون بردی با این عقده ای بازی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *