• 7:16 بعد از ظهر

  • 1400-02-16

  • کد خبر: 10485

پیشکسوت تراکتور در گفت‌وگو با آناج؛

تیم خطیبی فراتر از انتظار بود/ پرشورها غیرواقعی ندارند!

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور به ستایش از عملکرد این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرداخته و از پرشورها نیز تمجید کرد.

امیر محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج به ستایش از عملکرد تراکتور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و اظهار کرد: به نظرم عملکرد تراکتور فراتر از حد انتظار بود و با تمام انتقاداتی که وجود داشت این تیم نتایج درخور شانی را کسب کرد. تراکتور حریفان قدرتمندی داشت ولی 5 بازی کلین‌شیت کرد که این عملکرد واقعاً عالی و حتی بهتر از استقلال و پرسپولیس بود.

وی افزود: باید منصف باشیم چراکه خطیبی 2، 3 ماه نمی‌شود که تیم را تحویل گرفته و از طرف دیگر سطح مسابقات آسیایی با فوتبال کشورمان بسیار متفاوت است. به هرحال، خوشجالم که تراکتور به مرحله بعدی صعود کرد و ان‌شاءالله این تیم تقویت شود تا در ادامه بازی‌ها نیز نماینده شایسته‌ای برای فوتبال کشورمان باشد.

«آرامش از ارکان اساسی موفقیت یک تیم است» پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور با ذکر این عبارت گفت: معتقدم مسئولان باشگاه تراکتور در رقابت‌های آسیایی حمایت خوبی از کادرفنی انجام دادند. قطعاً وقتی که یک سرمربی روحیه خوبی داشته باشد این روحیه را به بازیکنان منتقل خواهد کرد و در نتیجه تأثیر زیادی خواهد داشت.

سرمربی تراکتور در جریان مسابقات آسیایی در واکنش به انتقادات، هواداران این تیم را به دو گروه واقعی و غیرواقعی تقسیم کرد؛ محبی در این باره بیان داشت: هر هواداری که انتقاد می‌کند حتماً دلش برای تیم می‌سوزد و اینطور نیست که بگوییم هوادار نیست. با این حال معتقدم باید انتقادات کارشناسانه، با تفکر و در زمان مناسب باشد. شاید خیلی‌ها اعتقاد داشته باشند که در کوران مسابقات لازم است به تیم تلنگر زده شود اما من چنین اعتقادی ندارم و در چنین شرایطی به کادرفنی حق می‌دهم که ناراحت شود.

وی تأکید کرد: البته همیشه یک سری افراد وجود دارند که با انتقادهای مغرضانه منافع خاصی را دنبال می‌کنند ولی به نظرم همه هواداران تراکتور واقعی هستند و یکی از دلایلی که باعث شده است تا این تیم شهرت جهانی پیدا کند همین هواداران هستند. آنان ثابت کرده‌اند پرشورترین و وفادارترین هواداران فوتبال هستند و من همیشه آن‌ها را تحسین می‌کنم.

مهاجم سال‌های گذشته تراکتور در مورد بازی این تیم با پیکان متذکر شد: مطمئناً بازی سختی خواهد بود چراکه تیم‌های آقای تارتار همیشه فوتبال خوبی بازی می‌کنند. از سویی با نتایجی که تراکتور در آسیا گرفت، تیم‌های لیگ نگاه ویژه‌ای به این تیم خواهند داشت و به قول معروف با انگیزه می‌آیند تا مقابل تیم آسیایی نتیجه بگیرند و این موضوع کار را برای تیم خطیبی دشوار خواهد کرد.

محبی در خاتمه در پاسخ به این سوال که روحیه مضاعف تراکتور از مسابقات آسیایی چقدر در روند این تیم اثرگذار خواهد بود، گفت: قطعا بی‌تاثیر نخواهد بود ولی باید قبول کنیم که فوتبال ایران سوای آسیاست و هزاران اتفاق عجیب و غریب در آن رخ می‌دهد. امیدوارم تمام بازیکنان که ابزار لازم برای یک سرمربی هستند، در اختیار کادرفنی باشند و تراکتور همین روند خوبش را در لیگ نیز بتواند ادامه دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    انتقاد سازنده با انتقاد تخریب گر و مغرضانه فرق می کند و طرفداری که فرق این دو را نداند، طرفدار واقعی نیست.الان بعضی از پیجها و رسانه های وابسته و دلالیسم در فضای مجازی و حقیقی با علم کردن جدایی احتمالی اشکان و شجاعی میخواهند از ساده دلی طرفداران سو استفاده کرده و تراکتوری که هر وقت بر جاده موفقیت پا میگذارد را به حاشیه ببرند و طرفداران واقعی در مقابل این رسانه ها و پیجهای فیک که فقط اسم طرفدار تراکتور بودن را دارند و در واقع دشمن تراکتور هستند را باید بشناسند و نقشه هایشان را برآب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *