• 12:25 قبل از ظهر

  • 1400-02-16

  • کد خبر: 10475

بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت روز جهانی قدس؛

جسم نحیف رژیم صهیونیستی در احتضار و نابودی قرار دارد

سپاه عاشورا بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس منتشر کرد.

به گزارش آناج، سپاه عاشورا بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس منتشر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرحیم

روز قدس نماد و یادمان حق طلبی، آزادی خواهی و ظلم ستیزی با رژیم غاصب اسرائیل است. در جبهه باطل که بنای عمل بر «سانسور» و «بایکوت» استوار شده، این تدبیر هوشمندانه و راهبردی امام راحل بود که اشغال قدس شریف را در روزی از روزهای ماه مبارک رمضان، به سرفصل توجه افکار عمومی‌تبدیل کرد و آرمان قدس با روز جهانی قدس جانی دوباره گرفت.

روز قدس، قیام عمومی‌برای مقابله با تحریف واقعیت، قلب حقیقت و ممانعت از جابجایی «جلاد» و «شهید» است. روز قدس باطل السّحر سیاست‌‌‌های خصمانه غرب در حمایت از رژیم سفاک صهیونیستی است.

امروز تردیدی وجود ندارد که رژیم صهیونیستی با جنایت و تجاوز در حق ملت فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه از جمله لبنان و سوریه، رکورددار جرم و جنایت در جهان است. با این همه؛ نشانه‌‌‌های اضمحلال رژیم غاصب صهونیستی پدیدار شده است و جسم نحیف این غاصب بی وجدان در احتضار و نابودی قرار دارد. این وعده صادق مرد میدان، حاج قاسم سلیمانی است. هم‌او که عمرش را در توانمندسازی جبهه مقاومت سپری کرد و در آخرین مکتوباتش خطاب به مجاهدان فلسطینی نوشت: «فجر پیروزی به یاری پروردگار نزدیک خواهد بود زنگ مرگ صهیونیست‌های متجاوز به صدا درآمده است»

اینک در آستانه روز جهانی قدس و در شرایط شیوع بیماری کرونا، با شیوه‌‌‌های ابتکاری یاد و نام و هدف این روز عزیز و عظیم را گرامی‌می‌داریم.

ما پاسداران و بسیجیان سپاه همیشه سرفراز عاشورا بر این باوریم که تنها راه حل مسئله فلسطین مقاومت و ایستادگی است و به فضل الهی و با تمسک به راهبرد مقاومت، منطقه نوین غرب آسیا بدون ویروس اسرائیل و میکروب کشنده امریکا در حال شکل گیری است.

سنصلی فی القدس بحول الله و توفیقه. انهم یرونه بعیداً و نریه قریباً.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *